ForMat Vol. 2 Workbook

Poziom: Elementary - Upper Intermediate. ForMat to kompletna, czteropoziomowa seria podręczników, która powstała po to, aby przygotować uczniów szkół ponadgimnazjalnych do egzaminu maturalnego na poziomie podstawowym lub rozszerzonym, zależnie od umiejętności i stopnia zaawansowania językowego...
39,90

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 35,11 zł

Opis

Poziom: Elementary - Upper Intermediate. ForMat to kompletna, czteropoziomowa seria podręczników, która powstała po to, aby przygotować uczniów szkół ponadgimnazjalnych do egzaminu maturalnego na poziomie podstawowym lub rozszerzonym, zależnie od umiejętności i stopnia zaawansowania językowego pierwszoklasistów, a także od ilości godzin tygodniowo przeznaczonych na naukę języka. Szczegółowe testy diagnostyczne ułatwią nauczycielowi dobór odpowiedniego podręcznika w klasie pierwszej. Konsekwentne ćwiczenie strategii i umiejętności egzaminacyjnych już od pierwszej klasy gwarantuje sukces na egzaminie. Grammar Sumary to przystępnie i zwięźle napisane po polsku kompendium wiedzy o gramatyce języka angielskiego, które wspiera licealistów w samodzielnej pracy. Rewelacyjnie napisane zeszyty ćwiczeń nie tylko utrwalają materiał z podręcznika, ale również zawierają mnóstwo wskazówek niezbędnych podczas przygotowań do egzaminu. Zestaw dodatkowych materiałów dla nauczyciela pomaga w skutecznym przygotowaniu uczniów do matury.

FAQ

Sprawdź FAQ

Kto napisał "ForMat Vol. 2 Workbook"?
Marta Rosińska to autor tej książki.
Jest autorem paru podręczników szkolnych, ale ich treści są bardzo wartościowe. Często autorzy podręczników szkolnych mają wysokie kompetencje w dziedzinie, na temat której piszą. Czy wiesz, że niektórzy autorzy tworzą tylko do 2 podręczników edukacyjnych, skupiając się na eksploracji dziedziny nauki. Wynikać to może przykładowo z włożenia dużego wysyłku w proces zbierania treści. Dla niewielu zdarza się, że łączenie wiedzy z ich przekazywaniem dalej idą w parze.

Jaki jest numer zatwierdzenia MEN tego podręcznika?
115/03 to numer dopuszczenia MEN opisywanego podręcznika. Potocznie nazywany numerem MEN, czyli numer Ministerstwa Edukacji Narodowej, umieszczony na podręczniku szkolnym informuje ucznia o tym, że ministerstwo oficjalnie dopuściło podręcznik do użytku w edukacji. Co do zasady termin "podręcznik" powinien być używany wyłącznie w przypadku książki do nauczania posiadającej numer dopuszczenia MEN.

Czy ten podręcznik spełnia wymogi aktualnego programu nauczania?
Tak, "ForMat Vol. 2 Workbook" został stworzony zgodnie z obowiązującymi na dzień przyznania numeru wytycznymi programu nauczania. Przed przyznaniem numeru dopuszczenia podręczniki są sprawdzane przez Ministerstwo Edukacji Narodowej w kwestii zgodności z zakresem nauczania i z kryteriami merytorycznymi.


Skąd mam wiedzieć, że to właśnie ten podręcznik muszę kupić?
Od weryfikacji poprawności zakupu listy książek szkolnych dzielą Cię 3 kroki:
1. Zdobądź listę niezbędnych do kupienia podręczników w szkole.
2. Zwróć uwagę na zgodność tytułu, nr MEN, autora, nazwę wydawnictwa.
3. Sprawdź, czy wymienione szczegóły znajdują się w opisie kupowanego produktu.


Jaka jest data wydania tego podręcznika?
Ta pozycja została opublikowana w 2004. Od wielu lat jest cenioną kopalnią wiedzy i narzędziem dla wielu uczących się. Przez te lata pozyskał duże zaufanie nauczycieli, co potwierdza jego wartość edukacyjną.


W jakiej okładce jest książka?
Publikacja jest w miękkiej oprawie. Poręczne i lekkie wydanie sprawia, że wychodząc do szkoły łatwo ją zabrać ze sobą.


Co powinien posiadać uczeń oprócz podręczników?
Na stronach www szkół zazwyczaj można znaleźć informacje dotyczące szczególnych wymagań odnośnie wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się: długopisy, ołówki, mazaki, artykuły plastyczne i kreatywne. Miej na uwadze nabycie odpowiednich zeszytów. Pamiętaj, że uczniowi używającemu przedmiotów, które mu się podobają, takich jak piórnik z ulubionym bohaterem oraz plecak w ulubionym kolorze, będzie w szkole weselej. Sprawdź, jakie komplety szkolne polecamy w Bee.pl. Mamy tak imponujący wybór, że z pewnością znajdziesz coś interesującego.


Czy jeśli zaszła pomyłka podczas kupowania to czy mogę zwrócić lub wymienić podręcznik?
Nie wymieniamy produktów, ale pamiętaj o tym, że przy zakupie online zawsze możesz zwrócić, a w zamian zamówić ten właściwy. Chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak zwracać podręczniki? Wszystkie informacje znajdziesz tutaj.


Szczegóły - ForMat Vol. 2 Workbook

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>