Formeds F-mag Cardio 57 g

Suplement diety Magnez z witaminą B6 i potasem-wspomaga działanie układu mięśniowego oraz nerwowego. Porcja dzienna 1,9 g zawiera (referencyjna wartość spożycia %): Cytrynian magnezu - 1 070 mg, w tym: magnez - 170 mg (45%), Cytrynian potasu - 832 mg, w tym: potas - 300 mg (15%), Witamina B6 - 1,4...

14.99 zł

-25%

19.99 zł

Cena za kg : 262.98zł

Dodaj do schowka

Opis

Magnez jest niezwykle istotnym dla organizmu pierwiastkiem, który uczestniczy w licznych procesach biochemicznych. Niedobór tego składniku może być wynikiem stresującego trybu życia, nieracjonalnej diety, nadużywaniem alkoholu lub zbyt częstym spożywaniem kawy. Do najpopularniejszych objawów niedoboru magnezu zalicza się problemy z koncentracją, skurcze łydek, drganie powiek, kłopoty ze snem czy przewlekłe zmęczenie.

F-mag cardio to propozycja od firmy Formeds – magnez został wzbogacony przez witaminę B6. Witamina ta, nazywana niekiedy pirydoksyną, przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego i odpowiada za regulację ciśnienia krwi. W połączeniu z magnezem stanowi cenne źródło składników odżywczych wspomagających pracę całego organizmu. Suplement diety od Formeds nie powinien być jednak stosowany jako zamiennik któregokolwiek pełnowartościowego posiłku – to jedynie dodatek do odpowiednio zbilansowanej diety i codziennej aktywności fizycznej. Zaleca się także rezygnację z używek takich jak alkohol, papierosy czy kawa – mogą one wpływać na gorsze wchłanianie się suplementu.

Formeds to znana polska firma dynamicznie działająca na rynku oferującym naturalne suplementy diety. Pomimo stosunkowo krótkiego stażu (firma powstała w 2012 roku), Formeds szybko zyskała sobie zaufanie Polaków i trafiła do niezliczonych ilości domów. Proponowane suplementy diety występują w tabletkach bądź w formie sproszkowanej i są pozbawione jakichkolwiek konserwantów czy sztucznych substancji. Dzięki temu są produktami bezpiecznymi dla zdrowia i alternatywami chętnie wybieranymi przez wegetarian czy wegan.

Porcja dzienna 1,9 g zawiera (referencyjna wartość spożycia %):
Cytrynian magnezu - 1 070 mg,
w tym: magnez - 170 mg (45%),
Cytrynian potasu - 832 mg,
w tym: potas - 300 mg (15%),
Witamina B6 - 1,4 mg (100%).

Składniki: magnez (cytrynian magnezu), potas (cytrynian potasu), witamina B6 (chlorowodorek pirydoksyny).

Zawartość opakowania: W pojedynczym opakowaniu znajdziemy 57 gramów suplementu diety, czyli 30 sugerowanych porcji.

Przygotowanie: Jedną płaską miarkę suplementu wsypujemy do suchego naczynia, a następnie zalewamy 200 ml wody bądź innej, dowolnie wybranej substancji. Całość dokładnie mieszamy i spożywamy w trakcie posiłku. Sugerowana porcja to 1 dawka dziennie – nie zaleca się przekraczania sugerowanego spożycia. Produkt nie powinien być stosowany przez małe dzieci, karmiące matki bądź kobiety w ciąży. Przed spożyciem energicznie wstrząsnąć pojemnik. Uwaga - należy zachować kolejność przygotowania, aby dokładnie rozpuścić proszek.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje: Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany przez kobiety w ciąży, karmiące i dzieci bez konsultacji lekarskiej. Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Dane producenta: FORMEDS Sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 184, 60-166 Poznań, NIP: 7811894087

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Formeds F-mag Cardio 57 g

  • Producent: Formeds
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5902768866070
  • EAN: 5902768866070