Formeds Kolagen F-collagen Max 156 g

Suplement diety Uzupełnia dietę w kolagen, który jest naturalnym składnikiem budulcowym skóry.

59.99 zł

-25%

79.99 zł

Cena za kg : 384.55zł

Dodaj do schowka

Opis

Dostarczanie organizmowi składników odżywczych jest niezbędnym elementem prawidłowego działania poszczególnych układów. Witaminy, podobnie jak pozostałe surowce mineralne, biorą udział w wielu skomplikowanych procesach zapewniających odpowiednie funkcjonowanie organizmu każdego dnia. Naturalnym źródłem składników odżywczych, które transportowane są do organizmu, są oczywiście warzywa, owoce i pozostałe produkty spożywcze, które znajdują się w codziennej diecie.

Stresujący tryb życia, przewlekłe choroby czy brak czasu spowodowany nadmiarem obowiązków zawodowych nie są jednak czynnikami, które sprzyjają racjonalnemu trybowi życia. Często zapominamy o posiłkach lub korzystamy z silnie przetworzonych, gotowych dań, które jemy w biegu. Jesteśmy zbyt zmęczeni, by pamiętać o codziennej aktywności fizycznej, a spożywanie używek takich jak alkohol czy palenie papierosów jedynie potęgują codzienne zmęczenie. Słaba odporność, rozdrażnienie, suchość skóry, problemy ze snem i brak energii – to prawdopodobnie znaki, które wskazują na niedobór witamin w organizmie. Takie braki mogą być także spowodowane nagłymi zmianami roku i sezonowym osłabieniem – w takim przypadku warto sięgnąć po suplement diety, który, wraz z odpowiednio zbilansowanymi posiłkami, pomoże uzupełnić niedobory. F-collagen max od firmy Formeds to dzienna dawka kolagenu uzupełnionego o witaminę C, K, D oraz kwas hialuronowy. Idealnie sprawdzi się jako wsparcie dla zdrowego, aktywnego trybu życia.

Formeds to firma funkcjonująca na rynku od 2012 roku, zajmująca się produkcją naturalnych suplementów diety. Działalność firmy została wielokrotnie doceniona – Formeds otrzymał następujące certyfikaty Jakość Roku® 2017, Jakość Roku® 2016, Symbol Innowacji 2016, oraz Produkt Roku 2016. To potwierdzenie wysokiej jakości proponowanych produktów, którą doceniają także współcześni konsumenci. Suplementy diety powstałe bez chemicznych ulepszaczy i sztucznych, wzmacniających substancji to wspaniała propozycja dla każdego dbającego o swoje zdrowie klienta.

Porcja dzienna 5,2 g zawiera (referencyjna wartość spożycia %):

 • Kolagen - 5 000 mg,
 • Kwas hialuronowy - 100 mg,
 • Witamina C - 100 mg (125%),
 • Witamina K (K2 MK-7) - 100 μg (133 %),
 • Witamina D (D3) - 50 μg (1 000 %)/ 2 000 IU.

Składniki: kolagen (hydrolizat białka kolagenowego), kwas hialuronowy, witamina C (kwas L- askorbinowy), witamina K (menachinon-7), witamina D (cholekalcyferol).

Opakowanie: W jednym opakowaniu znajduje się 156 gramów produktu, co daje ok. 30 sugerowanych porcji.

Przygotowanie suplementu diety: Jedna porcja odpowiada płaskiej miarce – proszek wsypujemy do naczynia i zalewamy go wodą lub inną substancją. Po dokładnym rozpuszczeniu proszku, suplement jest gotowy do spożycia. Sugerowana dawka to jedna porcja dziennie spożywana w trakcie posiłku. Kobiety w ciąży, matki karmiące oraz małe dzieci nie powinny przyjmować suplementu. Nie należy także przekraczać sugerowanej dawki. Przed spożyciem energicznie wstrząsnąć pojemnik.
Uwaga - należy zachować kolejność przygotowania, aby dokładnie rozpuścić proszek.

Przechowywanie: Przechowywać w oryginalnym, szczelnie zamkniętym opakowaniu w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Po każdym spożyciu zamknąć opakowanie.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje: Suplement diety. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany przez kobiety w ciąży, karmiące i dzieci bez konsultacji lekarskiej. Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Dane producenta: FORMEDS Sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 184, 60-166 Poznań, NIP: 7811894087

Składniki - Formeds Kolagen F-collagen Max 156 g

Kolagen (hydrolizat białka kolagenowego), kwas hialuronowy, witamina C (kwas L- askorbinowy), witamina K (menachinon-7), witamina D (cholekalcyferol).


 

Wartości odżywcze

Porcja dzienna 5,2 g zawiera (referencyjna wartość spożycia %):

 •     Kolagen - 5 000 mg,
 •     Kwas hialuronowy - 100 mg,
 •     Witamina C - 100 mg (125%),
 •     Witamina K (K2 MK-7) - 100 μg (133 %),
 •     Witamina D (D3) - 50 μg (1 000 %)/ 2 000 IU.
 

Sposób przygotowania i przechowywania

 1. Wsypać 1 porcję (1 płaska miarka) do suchego naczynia.
 2. Dodać 200 ml wody lub innego napoju i wymieszać.

Uwaga - należy zachować kolejność przygotowania, aby dokładnie rozpuścić proszek.
Spożyć 1 raz dziennie w trakcie posiłku. Przed spożyciem energicznie wstrząsnąć pojemnik.

Chronić przed śwatłem. Przechowywać w temp. pokojowej, w suchym miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Po każdym spożyciu zamknąć opakowanie. 

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany przez kobiety w ciąży, karmiące i dzieci bez konsultacji lekarskiej. Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

 

Dane producenta/dystrybutora

FORMEDS Sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 184, 60-166 Poznań, NIP: 7811894087

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Formeds Kolagen F-collagen Max 156 g

 • Producent: Formeds
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 5902768866483
 • EAN: 5902768866483
 • Wymiary: 8.5 x 8.5 x 11.3 cm