Formeds Potas Bicaps Potassium 60 kaps.

  • Formeds
  • 5902768866780
Suplement diety. Potas pomaga w utrzymaniu prawidłowego ciśnienia krwi.

19.99 zł

-20%

24.99 zł

Cena za kaps. : 0.33zł

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

Opis

Potas to składnik mineralny, który odgrywa istotną rolę w przekazywaniu składników do wnętrza komórek. Bierze także udział w pracy mięśni i jest niezwykle istotny dla prawidłowego działania układu nerwowego. Niedobór potasu może objawiać się ogólnym osłabieniem, skurczami mięśni, kołataniem serca czy apatią.

Małe ilości potasu obniżające komfort codziennego życia mogą być spowodowane nadmierną ekspozycją na stres czy też nieracjonalnymi nawykami żywieniowymi. Nieznaczne niedobory nie wymagają fachowego leczenia, a pierwszym krokiem osób zmagających się z niskimi ilościami potasu, jest zazwyczaj zmiana spożywanych dotąd produktów. Niedobory tego pierwiastka można także wyregulować włączając w zbilansowaną dietę suplement od Formeds, mianowicie Bicaps Potassium. Suplement diety nie może być stosowany jako zamiennik pełnowartościowej diety – zaleca się zmianę trybu życia na bardziej zdrowy, zarówno jeśli chodzi o zbilansowane posiłki, jak i o zwiększenie aktywności fizycznej.

Najwyższej jakości surowce, udokumentowane etapy produkcji zgodne z procedurami HACCP, wieloletnia współpraca z europejskimi dostawcami i kadra wykwalifikowanych specjalistów – to właśnie firma Formeds, specjalizująca się w produkcji suplementów diety. Proponowane przez Formeds produkty stanowią uzupełnienie odpowiednio zbilansowanej diety i wspierają organizm w codziennym prawidłowym funkcjonowaniu.

Ilość porcji w opakowaniu: 60.

Zawartość opakowania netto: 60 g.

Zawartość 1 kapsułki netto: 1 000 mg.

Opakowanie: W pojedynczym opakowaniu znajdziemy 60 kapsułek Bicaps Potassium.

Składniki - Formeds Potas Bicaps Potassium 60 kaps.

Potas (cytrynian potasu), pullulan (otoczka kapsułki).


 

Wartości odżywcze

Porcja dzienna - 1 kapsułka zawiera (referencyjna wartość spożycia %):

  • Cytrynian potasu - 1 000 mg,
  • w tym: potas - 360 mg (18 %). 

Sposób przygotowania i przechowywania

Spożyć 1 kapsułkę 1 raz dziennie w trakcie posiłku.
Chronić przed śwatłem. Przechowywać w temp. pokojowej, w suchym miejscu niedostępnym dla malych dzieci. Po każdym spożyciu zamknąć opakowanie.

 

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany przez kobiety w ciąży, karmiące i dzieci bez konsultacji lekarskiej. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników. Zalecamy zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.


 

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Formeds Potas Bicaps Potassium 60 kaps.

  • Producent: Formeds
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5902768866780
  • EAN: 5902768866780
  • Wymiary: 8.5 x 4.9 x 4.9 cm