BESTSELLER Formeds Witamina D3 i K2 Bicaps K2 D3 60 kaps.

Formeds Witamina D3 i K2 Bicaps K2 D3 60 kaps.

Suplement diety Witamina K i D3 pomaga w utrzymaniu zdrowych kości. Porcja dzienna: 1 kapsułka zawiera (referencyjna wartość spożycia %): Witamina K (K2 MK-7) - 100  μg (133 %), Witamina D (D3) - 50 µg (1 000 %)/ 2 000 IU, Inulina - 230 mg. Składniki: inulina (korzeń cykorii), pullulan (otoczka...

38.49 zł

-30%

54.99 zł

Cena za kaps. : 0.64zł

Dodaj do schowka

Opis

Witamina D to tzw. witamina słońca. Przyjmujemy ją głównie zimą ze względu na rzadką ekspozycję na promienie słoneczne, jednak coraz więcej specjalistów zaleca suplementację witaminą D przez cały rok. Najpopularniejszym objawem świadczącym o jej niedoborze jest przewlekłe zmęczenie, ospałość i brak apetytu. Witamina K2 odpowiada natomiast za dobry stan kości, jest także istotna z punktu widzenia układu nerwowego – wpływa m.in. na pamięć.

Firma Formeds przygotowała uniwersalny suplement diety Bicaps, który zawiera nie tylko witaminę K2, ale także witaminę D3. Regularne stosowanie suplementu może przyczynić się do poprawy stanu organizmy, jednak powinno być wspierane przez racjonalne nawyki żywieniowe połączone z regularną aktywnością fizyczną. Kapsułka stworzona z pullulanu jest bezpieczna dla wegetarian i wegan, nie zawiera bowiem żadnych sztucznych substancji.

Formeds od lat dostarcza na ogólnopolski rynek najwyższej jakości suplementy diety stworzone na bazie naturalnych surowców. Produkty te cieszą się niemalejącą popularnością głównie ze względu na skrupulatne procesy produkcji, które skupiają się na stworzeniu suplementu bezpiecznego dla zdrowia i odpowiedniego dla wegetarian oraz wegan. Procesy produkcji obowiązujące w Formeds są także zgodne z procedurami HACCP, a każdy jego etap zostaje dokładnie udokumentowany. Zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi suplementami diety proponowanymi przez firmę Formeds.

Witamina K i D3 pomaga w utrzymaniu zdrowych kości.

Porcja dzienna: 1 kapsułka zawiera (referencyjna wartość spożycia %):

  • Witamina K (K2 MK-7) - 100  μg (133 %),
  • Witamina D (D3) - 50 µg (1 000 %)/ 2 000 IU,
  • Inulina - 230 mg.

Składniki: inulina (korzeń cykorii), pullulan (otoczka kapsułki), witamina K (mikrokapsułkowany menachinon-7), witamina D (mikrokapsułkowany cholekalcyferol z porostów).

Ilość porcji w opakowaniu: 60.

Zawartość opakowania netto: 18 g.

Zawartość 1 kapsułki netto: 300 mg.

Zawartość opakowania: W wygodnym opakowaniu znajdziemy 60 kapsułek suplementu diety Bicaps K2 D3.

Zalecane dawkowanie: Zaleca się spożywanie jednej kapsułki dziennie. Przyjmowanie suplementu w trakcie posiłku ułatwi szybkie wchłonięcie się substancji. Produkt jest nieodpowiedni dla małych dzieci, kobiet w ciąży i karmiących mam. Nie należy przekraczać dziennej sugerowanej dawki spożycia.

Przechowywanie: Suplement diety przechowujemy z dala od dzieci, najlepiej w zaciemnionym miejscu. Opakowanie po każdym spożyciu należy szczelnie zamknąć.

Sposób przechowywania: chronić przed śwatłem. Przechowywać w temp. pokojowej, w suchym miejscu niedostępnym dla malych dzieci. Po każdym spożyciu zamknąć opakowanie.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje: Suplement diety. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany przez kobiety w ciąży, karmiące i dzieci bez konsultacji lekarskiej. Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Dane producenta: FORMEDS Sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 184, 60-166 Poznań, NIP: 7811894087

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Formeds Witamina D3 i K2 Bicaps K2 D3 60 kaps.