Fotografowanie polskiej przyrody Outlet

Poradnik FOTOGRAFOWANIE POLSKIEJ PRZYRODY adresowany jest do każdego, kto ceni przyrodę i lubi fotografować, niezależnie od poziomu wiedzy przyrodniczej i doświadczenia fotograficznego. Jego celem jest przedstawienie najbardziej interesujących i mających największy potencjał fotograficzny fenomenów...
29,50 * 59,00 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 25,94 zł

Opis

Poradnik FOTOGRAFOWANIE POLSKIEJ PRZYRODY adresowany jest do każdego, kto ceni przyrodę i lubi fotografować, niezależnie od poziomu wiedzy przyrodniczej i doświadczenia fotograficznego. Jego celem jest przedstawienie najbardziej interesujących i mających największy potencjał fotograficzny fenomenów polskiej przyrody: obiektów astronomicznych, zjawisk atmosferycznych, pojawów (stanów) krajobrazu, obiektów przyrody nieożywionej, siedlisk przyrodniczych oraz gatunków roślin, grzybów i zwierząt w ich najciekawszych fazach życia.

GRZEGORZ BOBROWICZ zajmuje się fotografią przyrodniczą od po nad trzydziestu lat. Ma na swoim koncie kilkanaście książek o polskiej przyrodzie, m.in.: Polską dziką przyrodę, Cuda przyrody, Fenomeny przyrody, Tajniki naszych lasów.

Ukończył Wydział Leśny na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu. Jest autorem ponad sto opracowań naukowych, w tym dokumentacji trzech rezerwatów przyrody, a także kilkuset artykułów naukowych i popularno-naukowych. Obecnie pracuje nad Słownikiem polskiego języka przyrodniczego.

Przygotował wiele wystaw fotograficznych w kraju i zagranicą. Wykłada fotografię krajobrazową i przyrodniczą w Wyższej Szkole Technicznej w Katowicach. Prowadzi warsztaty fotograficzne. Jest także reżyserem i autorem zdjęć do filmów przyrodniczych, m.in.: Bieliki, Żurawie, Park Krajobrazowy Dolina Jezierzycy, Lasy Doliny Baryczy.

Szczegóły - Fotografowanie polskiej przyrody

  • Autor: Grzegorz Bobrowicz
  • Wydawnictwo Wydawnictwo Arkady
  • Oprawa: Miękka
  • Ilość stron: 368
  • Stan: końcówka nakładu, książki są nowe, ale niepełnowartościowe (mogą posiadać zażółknięcia, drobne zagięcia, itp.), mogą nie posiadać dodatków takich jak płyty CD, płyty DVD, mazaki, długopisy, naklejki i inne drobne elementy.
  • Model: 978832134977033
  • ISBN: 9788321349770
  • EAN: 978832134977033
  • Wymiary: 14.9x21.0x2.9 cm

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>