Foxy Chusteczki higieniczne Hipoalergiczne 9 szt.

3 warstwy, 9 chusteczek. Bez środków zapachowych i nawilżających

4.99

Cena za szt. : 0.55zł

Dodaj do schowka

Opis

Chusteczki higieniczne są niezbędnym środkiem kosmetycznym i bardzo ułatwiają życie w różnych codziennych sytuacji. Mają szerokie zastosowanie. Najczęściej są stosowane podczas kataru i przeziębienia, a także wtedy, kiedy musimy np. coś wytrzeć lub wyczyścić. Są potrzebne w domu, szkole, pracy, na wyciecze oraz w samochodzie. Dobrze jest je mieć zawsze przy sobie. Doskonale sprawdzają się podczas pielęgnacji dzieci i dorosłych.

Wielką zaletą chusteczek higienicznych Foxy jest fakt, że są one hipoalergiczne, dzięki czemu nie wywołują alergii. Są niezwykle miękkie i delikatne. Nie powodują żadnych podrażnień nawet na najdelikatniejszej skórze. Są też przy tym bardzo trwałe i wytrzymałe.

W opakowaniu zbiorczym znajduje się 10 małych paczuszek z chusteczkami. W każdym małym opakowaniu mamy 9 sztuk chusteczek higienicznych. Można je schować do torebki oraz kieszeni.

Chusteczki higieniczne hipoalergiczne Foxy składają się z aż trzech unikalnych warstw, dzięki czemu są niezwykle chłonne, odporne i wytrzymałe. Chusteczki kosmetyczne Foxy są uniwersalne oraz ekonomiczne, starczają na wyjątkowo długo.

Chusteczki znajdują się w bardzo ładnym, kolorowym opakowaniu, które przyciąga wzrok.

Chusteczki higieniczne Foxy nie mają żadnych substancji zapachowych oraz środków nawilżających, co jest ich wielkim atutem, gdyż dzięki temu są odpowiednie do każdego rodzaju skóry, nie uczulają, nie powodują alergii.

Chusteczki higieniczne hipoalergiczne są wyprodukowane przez renomowaną i często nagradzaną firmę Foxy, która jest liderem w świecie produktów kosmetycznych i higienicznych, takich jak papier toaletowy, chusteczki kosmetyczne oraz ręczniki papierowe.

Sposób przygotowania i przechowywania

Przechowywać w pomieszczeniu suchym.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Klinicznie testowany

Dane producenta/dystrybutora

ICT Poland Sp. z o.o., ul. Włoska 3 , 66-470 Kostrzyn n/Odrą

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Foxy Chusteczki higieniczne Hipoalergiczne 9 szt.

  • Producent: Foxy
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5900935004027
  • EAN: 5900935004027
  • Wymiary: 10.8 x 5 x 27 cm

Inni Klienci kupili również