Foxy Chusteczki higieniczne Mega mini 9 szt.

3 warstwy, 9 chusteczek, kompaktowy rozmiar: 7,5cm x 5,5cm x 2,5cm.

5.99

Cena za szt. : 0.67zł

Dodaj do schowka

Opis

Foxy Chusteczki higieniczne Mega mini 9 szt. to produkt kosmetyczny o szerokim zastosowaniu. Chusteczki higieniczne to jedna z tych rzeczy, które każdy powinien mieć przy sobie. Sprawdzają się w domu, pracy, w szkole, samochodzie. Niezbędne przy przeziębieniu i katarze, ale także w każdej innej codziennej sytuacji, kiedy trzeba coś wytrzeć. Mogą zostać zastosowane do opatrunku lub wytarcia dziecięcej buzi.

Ogromnym atutem chusteczek higienicznych Foxy Mega mini jest to, że występują w malutkich paczuszkach, które zmieszczą się dosłownie wszędzie: w torebce, saszetce, a nawet kieszeni. Kompaktowy rozmiar chusteczek (7,5cm x 5,5cm x 2,5cm) to prawdziwy hit. Warto jest mieć je zawsze przy sobie.

Chusteczki te nadają się dla dzieci, gdyż są bardzo delikatne, a także dla dorosłych. Chusteczki nie powodują uczuleń ani alergii. Można je śmiało stosować w każdej sytuacji. Poza tym, że praktyczne, są też bardzo trwałe oraz wyjątkowo ładne, dzięki czemu przyjemniej jest te stosować.

Chusteczki higieniczne Foxy Mega mini są pakowane po 9 sztuk. W każdej paczuszce znajdziemy zatem 9 unikalnych chusteczek, które składają się aż z 3 warstw. Dzięki temu, że chusteczki są 3-warstwowe, są bardzo wytrzymałe oraz chłonne. Nie przedzierają się tak łatwo.

Foxy chusteczki higieniczne Mega mini 9 szt. są wyprodukowane przez renomowaną firmę Foxy, która jest ekspertem w dziedzinie środków czystości. Firma Foxy produkuje także papiery toaletowy, ręczniki papierowe, chusteczki kosmetyczne w większych opakowaniach, a także wiele innych produktów.

Sposób przygotowania i przechowywania

Przechowywać w pomieszczeniu suchym.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Klinicznie testowany

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Foxy Chusteczki higieniczne Mega mini 9 szt.

  • Producent: Foxy
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5900935004386
  • EAN: 5900935004386
  • Wymiary: 7.5 x 5 x 25 cm

Inni Klienci kupili również