Foxy Papier toaletowy Camilla o zapachu rumianku 8 szt.

3 warstwowy papier, jasnoniebieska kwiatowa dekoracja. Delikatny zapach rumianku dodany do wnetrza tekturowej tulei, żeby wyeliminować kontak ze skórą. Wytłoczenie: kwiaty rumianku.

8.99 zł

-14%

10.49 zł

Cena za szt. : 1.12zł

Dodaj do schowka

Opis

Papier toaletowy Camilla o zapachu rumianku to produkt przeznaczony dla osób, których miejsca intymne są szczególnie podatne i narażone na działanie czynników drażniących. Innowacyjne rozwiązanie polegające na umieszczeniu kompozycji zapachowej we wnętrzu tekturowej tulei minimalizuje ryzyko podrażnień, jednocześnie uatrakcyjniając korzystanie z produktu.

Doskonale chłonny i aksamitnie miękki w dotyku papier toaletowy Camilla to produkt najwyższej jakości. Ma elegancki i subtelny kwiatowy nadruk, a także trzy warstwy - dzięki temu charakteryzuje się dużą wytrzymałością. Jeszcze większa, bardziej ekonomiczna rolka to nie tylko wygoda aplikacji, ale także korzyść dla naszego budżetu. Produkt został przebadany klinicznie, powstał przy użyciu wyłącznie naturalnych składników, które doskonale rozpuszczają się w wodzie. Opakowanie papieru toaletowego Camilla nadaje się do dalszego recyklingu - to mały krok w drodze do dbania o nasze środowisko.

FOXY to popularny producent wytrzymałych ręczników kuchennych, papierów toaletowych, serwetek, chusteczek higienicznych i kosmetycznych. Na światowym rynku funkcjonuje już od 1982 roku. Produkty marki FOXY dostępne są w Polsce od 2004 roku. Marka jest jednym z oficjalnych partnerów organizacji humanitarnej UNICEF, której misją jest niesienie pomocy dzieciom w krajach o niskim poziomie dóbr materialnych.

Sposób przygotowania i przechowywania

Przechowywać w pomieszczeniu suchym.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Klinicznie testowany

Dane producenta/dystrybutora

ICT Poland Sp. z o.o., ul. Włoska 3 , 66-470 Kostrzyn n/Odrą

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Foxy Papier toaletowy Camilla o zapachu rumianku 8 szt.

  • Producent: Foxy
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5900935001552
  • EAN: 5900935001552
  • Wymiary: 19 x 11 x 43 cm