Foxy Papier toaletowy Mega 4 szt.

2 warstwowy papier, mega długa gładka rolka 4=12. Wytłoczenie: brak, gładki papier.

9.99 zł

Cena za szt. : 2.5zł

Dodaj do schowka

Opis

Wyjątkowy papier toaletowy FOXY Mega ma 4 rolki niezwykle długiego i trwałego papieru. Jest bardzo chłonny i wytrzymały. Ma piękny, biały kolor i unikalną strukturę. Jest wyjątkowo miękki i naturalny. Nie podrażnia skóry, nawet tej skłonnej do alergii. Idealny do stosowania przez dzieci oraz dorosłych. Nie posiada żadnego wytłoczenia, jest bardzo gładki i przyjemny w użyciu.

Papier toaletowy FOXY Mega 4 szt. to 2-warstwowy papier w superdługiej rolce. To 4 megarolki bez końca, które odpowiadają 12 normalnym rolkom papieru toaletowego Jest niezwykle wydajny.

Foxy papier toaletowy Mega 4 szt. ma bardzo ładne, kolorowe opakowanie. Biały kolor papieru jest bardzo uniwersalny, ponieważ dobrze sprawdzi się w każdej łazience i będzie wszędzie pasował.

Papier toaletowy może być używany w domu, ale warto zabrać go ze sobą także na wycieczkę. Może przydać się podczas spożywania posiłków w samochodzie czy na łonie natury lub w sytuacji, w której konieczne jest wytarcie rozlanego napoju czy posprzątanie. Bardzo przydatny jest też przy dzieciach, które mają skłonność do częstego brudzenia się zarówno podczas jedzenia, jak i zabawy. Dobrze jest mieć go zawsze przy sobie.

Papier toaletowy FOXY Mega jest wyprodukowany przez renomowaną firmę Foxy, która ma na swoim koncie wiele nagród i odznaczeń i jest ekspertem w dziedzinie środków do higieny, takich jak chusteczki kosmetyczne czy ręczniki papierowe.

Sposób przygotowania i przechowywania

Przechowywać w pomieszczeniu suchym.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Klinicznie testowany

Dane producenta/dystrybutora

ICT Poland Sp. z o.o., ul. Włoska 3 , 66-470 Kostrzyn n/Odrą

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Foxy Papier toaletowy Mega 4 szt.

  • Producent: Foxy
  • Kod producenta: 233393
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5900935001033
  • EAN: 5900935001033
  • Wymiary: 19 x 12 x 24 cm