Foxy Ręcznik papierowy Asso

Ręcznik 2 warstwowy. Naturalnie biały bez dekoracji. Ekstra gruby, dzięki użyciu zaawansowanej technologii produkcji. Wytłoczenie VORTEX -opatentowany wzór wytłoczenia mający na celu poprawienie skuteczności i estetyki. Wytłoczenie VORTEX poprawia chłonność poprzez zatrzymanie wilgoci w strukturze...
7,99

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 6,49 zł

Opis

Marka FOXY to jeden z najważniejszych producentów artykułów związanych z codzienną czystością i higieną. Firma prezentuje wyłącznie produkty wysokiej jakości, które sprawdzają się świetnie w każdej sytuacji. Starannie dobrany skład tych produktów oraz ich uniwersalność pozwalają na ogromne pole manewru w najtrudniejszych sprawach.

FOXY - ręcznik papierowy Asso posiada dwie mocne warstwy, co uniemożliwia samoistne rozerwanie produktu. Jedną z jego najważniejszych cech - extra gruby, co jest możliwe dzięki użyciu zaawansowanej technologii produkcji. Dzięki tym cechom zdecydowanie wzrasta jego wydajność. Jest naturalnie biały, bez zbędnych dekoracji, więc oprócz swojej funkcji użytkowej, ładnie prezentuje się na kuchennym blacie, łazienkowym zlewie bądź w innych, wszelkich miejscach.

Przy produkcji ręcznika papierowego Asso wykorzystano metodę wytłoczenia VORTEX. Jest to opatentowany wzór wytłoczenia mający na celu poprawienie skuteczności i estetyki. Sprawia to, że wytłoczenie VORTEX poprawia chłonność, poprzez zatrzymanie wilgoci w strukturze papieru. Mamy więc pewność, że sięgamy po dobrze stworzony, ładny produkt codziennego użytku.

Sam produkt oprócz wysokiej chłonności i trwałości, ma również przyjemną miękkość. Zwrócono także uwagę na wykonanie związane z dbałością o zdrowie Twojej skóry. Ręcznik papierowy Asso firmy FOXY jest zdecydowanie dostosowany do potrzeb Twoich jak i całej rodziny.

Szczegóły - Foxy Ręcznik papierowy Asso

  • Producent: Foxy
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5900935002016
  • EAN: 5900935002016
  • Wymiary: 23 x 12 x 23 cm

Składniki - Foxy Ręcznik papierowy Asso

100% czystej wyselekcjonowanej celulozy.

Sposób przygotowania i przechowywania

Przechowywać w suchym pomieszczeniu.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Przetestowany do kontaktu z żywnością.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
To się opłaca! Zestawy do domu >>