Froggy Party

Kum, kum, pora trochę się poruszać! Zabawowa Żabka wymyśli dla Was zadania, które będziecie wykonywać poruszając się dookoła niej i rozłożonych na podłodze kolorowych listków. Słuchaj uważnie, gdy zabrzmi gong, musisz wskoczyć na listek znajdujący się najbliżej Ciebie. Jest ich zawsze o jeden mniej...

77.73 zł

-34%

117.64 zł

Dodaj do schowka

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Czy może być coś lepszego od wspólnie spędzonego rodzinnego popołudnia, które wypełnione jest dziecięcą radością i uśmiechami rodziców? Oczywiście, że nie! Już dziś wkrocz w emocjonujący świat rodzinnych rozgrywek łączących młodszych członków rodziny ze starszymi! Odnajdź w sobie wewnętrzne dziecko i pogrąż się w pasjonującej rozgrywce Froggy Party od Dumel – na pewno nie pożałujesz!

Froggy Party to interaktywna żaba, która steruje całą rozgrywką. Wymyśla zadania, informuje uczestników gry, co powinni zrobić i proponuje ponad pięćdziesiąt różnych aktywności! Gracze poruszają się wokół żaby po specjalnych, rozłożonych na podłodze, kolorowych listkach. Kiedy zabrzmi gong, należy jak najszybciej znaleźć pobliski listek i na niego wskoczyć – uważaj, bo jeden listek pomieści tylko jedną osobę! Osoby, które w wyznaczonym do tego czasie znajdą się na kolorowym podium, dostaną w nagrodę pieczątkę. Uczestnik z największą liczbą pieczątek wygrywa Froggy Party! Żaba posiada dodatkowo wejście na głośnik zewnętrzny, dzięki czemu możesz zabrać grę w dowolnie wybrane miejsce i w cieplejsze dni cieszyć się rodzinną rozrywką w parku lub ogrodzie! To znakomity sposób gwarantujący nie tylko radośnie spędzony czas w gronie najbliższych, ale także pomagający w poprawie kondycji fizycznej i wywołujący uśmiech na każdej twarzy!

W zestawie Froggy Party od Dumel znajduje się:

  • interaktywna żaba,
  • kolorowe listki,
  • pieczątki,
  • baterie testowe, które zaleca się wymienić przed uruchomieniem gry na alkaliczne.

Uwaga! Regularne korzystanie z zabawki grozi znaczną poprawą kondycji fizycznej i samopoczucia.

Dumel to popularna na polskim rynku firma, która importem zabawek i akcesoriów dla dzieci zajmuje się już od lat 90. Głównym celem marki jest wywołanie na twarzy dziecka uśmiechu i dostarczenie mu jak największej radości w połączeniu z walorami edukacyjnymi. Zespół wykwalifikowanych pracowników czuwa nad wszelkimi procesami produkcji i weryfikuje każdy produkt pod względem jego funkcjonalności i bezpieczeństwa. Dzięki temu do domów rodziców trafiają zabawki najwyższej jakości.

Gra przeznaczona dla dzieci powyżej czterech lat.

Sugerowana liczba uczestników: trzy do sześciu osób.

Uwaga! W zabawce znajdują się baterie testowe o małej pojemności, co może być przyczyną słabszego działania. Zaleca się wymianę na nowe, alkaliczne. Jeżeli zabawka nie funkcjonuje prawidłowo, należy wyłączyć zabawkę i włączyć ponownie. Jeśli problem nie ustąpi należy wymienić baterie na nowe.

Uwaga! Baterie zawarte w zabawce są także przeznaczone do demonstracji w sklepie. Może się zdarzyć, że baterie się wyczerpią przed zakupem przez klienta i klient będzie musiał wymienić zawarte baterie na nowe w celu uzyskania poprawnego działania zabawki.