Frosch Proszek do prania tkanin białych cytrynowy 1.4 kg

Frosch 1,35 kg cytrynowy proszek do prania tkanin białych. Proszek do wszystkich tkanin z wyjątkiem wełny i jedwabiu. Silna formuła optymalnie usuwa uporczywe plamy z owoców, trawy, kawy, herbaty i czerownego wina zapewniając białe i pachnące cytrynową świeżością pranie. Nie zawiera barwników ani...

27.99 zł

-10%

30.99 zł

Cena za kg : 20.73zł

Dodaj do schowka

Opis

Frosch 1,35 kg cytrynowy proszek do prania tkanin białych.

Proszek do wszystkich tkanin z wyjątkiem wełny i jedwabiu. Silna formuła optymalnie usuwa uporczywe plamy z owoców, trawy, kawy, herbaty i czerownego wina zapewniając białe i pachnące cytrynową świeżością pranie. Nie zawiera barwników ani konserwantów. Wysoka skuteczność prania w temperaturach od 30°C do 60°C.

Składniki - Frosch Proszek do prania tkanin białych cytrynowy 1.4 kg

Niejonowe środki powierzchniowo czynne, mydło, kompozycje zapachowe, olejek cytrusowy, inhibitor szarzenia, środki chroniące przed korozją.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Produkty wegańskie, bez składników pochodzenia zwierzęcego. Maksymalnie przyjazne dla skóry rąk, testowane dermatologicznie receptury. Użycie związków powierzchniowo czynnych pochodzenia roślinnego o wysokiej i szybkiej biodegradacji. Mniejsze obciążenie środowiska dzięki ograniczeniu stosowania materiałów opakowaniowych oraz nowoczesnemu wykorzystaniu materiałów pochodzących z recyklingu i do recyklingu przeznaczonych. Formuła Zielonej Siły zawierająca naturalne składniki aktywne intensyfikuje właściwości czyszcząco-pielęgnujące. Testowane dermatologicznie receptury.

Przechowywać poza zasięgiem dzieci.

Dane producenta/dystrybutora

Werner&Mertz GMBH, ul. Londyńska 4/3, 03-921 Warszawa

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Frosch Proszek do prania tkanin białych cytrynowy 1.4 kg

  • Producent: Frosch
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 4001499949210
  • EAN: 4001499949210
  • Wymiary: 17 x 14 x 8 cm