Frosch Proszek do prania tkanin kolorowych Owoc granatu 1.4 kg

Frosch 1,35 kg proszek do prania tkanin kolorowych Owoc granatu. Proszek do wszystkich tkanin z wyjątkiem wełny i jedwabiu. Przyjazna formuła z naturalnymi wyciągami z owocu grantu zapewnia czyste pranie i długotrwałą ochronę koloru, odżywia włókna i sprawia, że tkaniny stają się miękkie. Nie...

26.99 zł

-13%

30.99 zł

Cena za kg : 19.99zł

Dodaj do schowka

Opis

Frosch 1,35 kg proszek do prania tkanin kolorowych Owoc granatu. Proszek do wszystkich tkanin z wyjątkiem wełny i jedwabiu. Przyjazna formuła z naturalnymi wyciągami z owocu grantu zapewnia czyste pranie i długotrwałą ochronę koloru, odżywia włókna i sprawia, że tkaniny stają się miękkie. Nie zawiera barwników ani konserwantów. Wysoka skuteczność prania w temperaturach do 30°C do 60°C.

Składniki - Frosch Proszek do prania tkanin kolorowych Owoc granatu 1.4 kg

Niejonowe środki powierzchniowo czynne, mydło, kompozycje zapachowe, ekstrat z owocu grantu, inhibitor szarzenia, środki chroniące przed korozją, inhibitor przenoszenia kolorów.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Produkty wegańskie, bez składników pochodzenia zwierzęcego. Maksymalnie przyjazne dla skóry rąk, testowane dermatologicznie receptury. Użycie związków powierzchniowo czynnych pochodzenia roślinnego o wysokiej i szybkiej biodegradacji. Mniejsze obciążenie środowiska dzięki ograniczeniu stosowania materiałów opakowaniowych oraz nowoczesnemu wykorzystaniu materiałów pochodzących z recyklingu i do recyklingu przeznaczonych. Formuła Zielonej Siły zawierająca naturalne składniki aktywne intensyfikuje właściwości czyszcząco-pielęgnujące. Testowane dermatologicznie receptury.

Przechowywać poza zasięgiem dzieci.

Dane producenta/dystrybutora

Werner&Mertz GMBH, ul. Londyńska 4/3, 03-921 Warszawa

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Frosch Proszek do prania tkanin kolorowych Owoc granatu 1.4 kg

  • Producent: Frosch
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 4001499949227
  • EAN: 4001499949227
  • Wymiary: 17 x 14 x 8 cm