Frosch Sodowe tabletki do zmywarek All in 1 30 x 18 g

  • Frosch
  • 4009175939005
Frosch sodowe tabletki do zmywarek All in 1. Naturalna soda skutecznie usuwa tłuszcz i brud. Receptura skutecznie usuwająca tłuszcz i uporczywe zabrudzenia. W opakowaniu znajduje się 30 tabletek.
31,99 * 37,99 zł
Cena za kg : 59.24zł
*cena detaliczna

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 29,99 zł

Opis

Firma Frosch skupia całą swoją uwagę na ekologię i pragnienie przebywania w zadbanych, czystych oraz przyjaznych pomieszczeniach. Chcesz w końcu zacząć używać ekologicznej i pięknie pachnącej chemii gospodarczej? Z marką Frosch to żaden problem! Wystarczy, że skorzystasz z możliwości, które daje firma, a na pewno Ci się uda. Korzystanie z oferowanych przez markę naturalnie wykonanych produktów to zdecydowanie ogromny atut, który należy docenić.

Sodowe tabletki do zmywarek All in 1 zostały wykonane z najwyższej jakości składników. Powstały z myślą o nasze wspólne środowisko, o które należy dbać. Skład produktu sprawia, że nie musisz się już martwić o zawartość szkodliwych substancji, które mogą negatywnie wpływać na Twoje samopoczucie bądź zdrowie, ponieważ zawiera on tylko naturalne składniki! Tabletki są ekologiczne. Posiadają naturalną sodę, która skutecznie usuwa trudny do pokonania brud i tłuszcz, nawet zaschnięty. Receptura skutecznie walczy z uporczywymi, zabrudzonymi tworzywami, odkrywając ponownie ich czysty, estetyczny wygląd.

W opakowaniu znajduje się aż 30 tabletek, co umożliwia sporą wydajność produktu przy odpowiednim korzystaniu. Naczynia zawsze będą czyste, świeże i bez zabrudzeń. Poprzez brak chemicznych składników posiadamy pewność, iż korzystając z naczyń, nie narażamy się na negatywne działanie zdrowotne. Produkt nie działa również negatywnie na żywotność zmywarki.

Szczegóły - Frosch Sodowe tabletki do zmywarek All in 1 30 x 18 g

Składniki - Frosch Sodowe tabletki do zmywarek All in 1 30 x 18 g

5-15% związki wybielające na bazie tlenu, <5% niejonowe środki powierzchniowo czynne, enzymy, kompozycje zapachowe, soda.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Produkty wegańskie, bez składników pochodzenia zwierzęcego. Maksymalnie przyjazne dla skóry rąk, testowane dermatologicznie receptury. Użycie związków powierzchniowo czynnych pochodzenia roślinnego o wysokiej i szybkiej biodegradacji. Mniejsze obciążenie środowiska dzięki ograniczeniu stosowania materiałów opakowaniowych oraz nowoczesnemu wykorzystaniu materiałów pochodzących z recyklingu i do recyklingu przeznaczonych. Formuła Zielonej Siły zawierająca naturalne składniki aktywne intensyfikuje właściwości czyszcząco-pielęgnujące. Testowane dermatologicznie receptury. Formuła All in 1. Formuła z naturalną sodą usuwa nawet zaschnięte resztki jedzenia. Pozostawia lśniąco czyste naczynia.

Chronić przed dziećmi. W przypadku dostania się do oczu ostrożnie płukać wodą przez kilka minut.

Recenzje

Ocena 
Opinia potwierdzona zakupem

Bardzo dobre, o delikatnym zapachu. Polecam

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt