Frosch Spray do lodówek i mikrofalówek jałowcowy 300 ml

Frosch 300 ml jałowcowy środek czyszczący do lodówek i mikrofalówek. Zapewnia higieniczną czystość wszystkich powierzchni kuchennych. Przyjazny dla powierzchni mających kontakt z żywnością. Receptura z wyciągu z jałowca pozwala na dokładne usunięcie zabrudzeń i resztek jedzenia, zwłaszcza na...

14.99 zł

-6%

15.99 zł

Cena za L : 49.97zł

Dodaj do schowka

Opis

Frosch 300 ml jałowcowy środek czyszczący do lodówek i mikrofalówek. Zapewnia higieniczną czystość wszystkich powierzchni kuchennych. Przyjazny dla powierzchni mających kontakt z żywnością. Receptura z wyciągu z jałowca pozwala na dokładne usunięcie zabrudzeń i resztek jedzenia, zwłaszcza na blatach kuchennych.

Składniki - Frosch Spray do lodówek i mikrofalówek jałowcowy 300 ml

<5% niejonowe środki powierzchniowo czynne, kompozycje zapachowe, bioalkohol, wyciąg z jałowca.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Produkty wegańskie, bez składników pochodzenia zwierzęcego. Maksymalnie przyjazne dla skóry rąk, testowane dermatologicznie receptury. Użycie związków powierzchniowo czynnych pochodzenia roślinnego o wysokiej i szybkiej biodegradacji. Mniejsze obciążenie środowiska dzięki ograniczeniu stosowania materiałów opakowaniowych oraz nowoczesnemu wykorzystaniu materiałów pochodzących z recyklingu i do recyklingu przeznaczonych. Formuła Zielonej Siły zawierająca naturalne składniki aktywne intensyfikuje właściwości czyszcząco-pielęgnujące. Testowane dermatologicznie receptury.

Przechowywać poza zasięgiem dzieci.

Dane producenta/dystrybutora

Werner&Mertz GMBH, ul. Londyńska 4/3, 03-921 Warszawa

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Frosch Spray do lodówek i mikrofalówek jałowcowy 300 ml

  • Producent: Frosch
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 4009175942791
  • EAN: 4009175942791
  • Wymiary: 20.9 x 9.2 x 4.8 cm