Frosch Żel do prania tkanin białych aloesowy 1.5 l

Frosch 1,5 l aloes żel do prania tkanin białych. Nieskazitelna czystość białych tkanin. Skuteczne pranie w temperaturach od 30°C do 95°C. Zawiera naturalny wyciąg z aloesu znanego z właściwości pielęgnacyjnych skóry. Testowany dermatologicznie, hipoalergiczny. Nie zawiera barwników i środków...

28.99 zł

-6%

30.99 zł

Cena za L : 19.33zł

Dodaj do schowka

Opis

Frosch 1,5 l aloes żel do prania tkanin białych. Nieskazitelna czystość białych tkanin. Skuteczne pranie w temperaturach od 30°C do 95°C. Zawiera naturalny wyciąg z aloesu znanego z właściwości pielęgnacyjnych skóry. Testowany dermatologicznie, hipoalergiczny. Nie zawiera barwników i środków konserwujących.

Składniki - Frosch Żel do prania tkanin białych aloesowy 1.5 l

Anionowe środki powierzchniowo czynne, niejonowe środki powierzchniowo czynne, kompozycje zapachowe, ekstrakt z aloesu.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Produkty wegańskie, bez składników pochodzenia zwierzęcego. Maksymalnie przyjazne dla skóry rąk, testowane dermatologicznie receptury. Użycie związków powierzchniowo czynnych pochodzenia roślinnego o wysokiej i szybkiej biodegradacji. Mniejsze obciążenie środowiska dzięki ograniczeniu stosowania materiałów opakowaniowych oraz nowoczesnemu wykorzystaniu materiałów pochodzących z recyklingu i do recyklingu przeznaczonych. Formuła Zielonej Siły zawierająca naturalne składniki aktywne intensyfikuje właściwości czyszcząco-pielęgnujące. Testowane dermatologicznie receptury.

Przechowywać poza zasięgiem dzieci.

Dane producenta/dystrybutora

Werner&Mertz GMBH, ul. Londyńska 4/3, 03-921 Warszawa

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Frosch Żel do prania tkanin białych aloesowy 1.5 l

  • Producent: Frosch
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 4001499159510
  • EAN: 4001499159510
  • Wymiary: 29 x 13 x 8 cm