Frosch Żel do prania tkanin kolorowych Owoc granatu 1.5 l

Frosch 1,5 l żel  do prania tkanin kolorowych Owoc granatu. Do wszystkich rodzajów tkanin, z wyjątkiem wełny i jedwabiu. Formuła z naturalnym wyciągeim z owocu grantu chroni kolory, zapobiega farbowaniu tkanin, dba o włókna i sprawia, że ubrania stają się przyjemne w dotyku. Skuteczne pranie w...

28.99 zł

-6%

30.99 zł

Cena za L : 19.33zł

Dodaj do schowka

Opis

Frosch 1,5 l żel  do prania tkanin kolorowych Owoc granatu. Do wszystkich rodzajów tkanin, z wyjątkiem wełny i jedwabiu. Formuła z naturalnym wyciągeim z owocu grantu chroni kolory, zapobiega farbowaniu tkanin, dba o włókna i sprawia, że ubrania stają się przyjemne w dotyku. Skuteczne pranie w temperaturze od 30°C do 60°C. Testowany dermatologicznie, brak dodatku konserwantów.

Składniki - Frosch Żel do prania tkanin kolorowych Owoc granatu 1.5 l

Anionowe środki powierzchniowo czynne, niejonowe środki powierzchniowo czynne, kompozycje zapachowe, ekstrakt z owocu granatu.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Produkty wegańskie, bez składników pochodzenia zwierzęcego. Maksymalnie przyjazne dla skóry rąk, testowane dermatologicznie receptury. Użycie związków powierzchniowo czynnych pochodzenia roślinnego o wysokiej i szybkiej biodegradacji. Mniejsze obciążenie środowiska dzięki ograniczeniu stosowania materiałów opakowaniowych oraz nowoczesnemu wykorzystaniu materiałów pochodzących z recyklingu i do recyklingu przeznaczonych. Formuła Zielonej Siły zawierająca naturalne składniki aktywne intensyfikuje właściwości czyszcząco-pielęgnujące. Testowane dermatologicznie receptury.

Przechowywać poza zasięgiem dzieci.

Dane producenta/dystrybutora

Werner&Mertz GMBH, ul. Londyńska 4/3, 03-921 Warszawa

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Frosch Żel do prania tkanin kolorowych Owoc granatu 1.5 l

  • Producent: Frosch
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 4009175941190
  • EAN: 4009175941190
  • Wymiary: 29 x 13 x 8 cm