Fruity Beauty Trefl

Owocowa układanka Funny Fruits to drewniana zabawka, która pozwala dzieciom poznać ulubione owoce, takie jak jabłko, śliwka, pomarańcza, kiwi, malina i wiśnia. Zestaw zawiera okrągłą podstawkę oraz 21 kolorowych klocków. Celem zabawy jest dopasowanie klocków do odpowiednich wyżłobień, tworząc w ten...
40,24 * 46,86 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 42,17 zł

Opis

Owocowa układanka Funny Fruits to drewniana zabawka, która pozwala dzieciom poznać ulubione owoce, takie jak jabłko, śliwka, pomarańcza, kiwi, malina i wiśnia. Zestaw zawiera okrągłą podstawkę oraz 21 kolorowych klocków. Celem zabawy jest dopasowanie klocków do odpowiednich wyżłobień, tworząc w ten sposób różne owoce. Wykonanie zadania ułatwiają kontury klocków znajdujące się na podstawce. Funny Gruits to nie tylko świetna zabawa, ale również rozwój zdolności manualnych i logicznych.

Warto podkreślić, że wszystkie materiały użyte do produkcji tej zabawki posiadają niezbędne atesty bezpieczeństwa, a także zostały pomalowane nietoksycznymi farbami. Co więcej, zabawka wykonana jest z drewna z certyfikatem FSC.

Szczegóły - Fruity Beauty Trefl

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również