Fushi Red clover (koniczyna czerwona) 60 kaps. Bio

  • Fushi
  • 5060112865640
  • 3 dni
Fushi Red Clover (Koniczyna Czerwona) BIO Suplement Diety Fushi Wellbeing ma etyczną akredytację i została nagrodzona przez Ethical Organisation za zaangażowanie w ograniczanie marnotrawstwa środowiska, zanieczyszczenia, pracy dzieci, badań na zwierzętach i innych nieuczciwych praktyk handlowych....

53.36 zł

-8%

58.00 zł

Cena za kaps. : 0.89zł

Dodaj do schowka

Opis

Fushi Red Clover (Koniczyna Czerwona) BIO Suplement Diety

Fushi Wellbeing ma etyczną akredytację i została nagrodzona przez Ethical Organisation za zaangażowanie w ograniczanie marnotrawstwa środowiska, zanieczyszczenia, pracy dzieci, badań na zwierzętach i innych nieuczciwych praktyk handlowych. Wierzymy, że jesteśmy uczciwi wobec naszych klientów, życzliwi wobec naszej planety i odpowiedzialni za nasze działania.

Fushi wspiera kampanię „Tree for Eternity”, przeznaczając część swoich zysków na Tree Aid, brytyjską organizację charytatywną, która wykorzystuje drzewa w celu zmniejszenia ubóstwa i promowania samodzielności w niektórych z najbiedniejszych regionów  Afryki. Zioła i rośliny wykorzystywane przez firmę Fushi są uprawiane zgodnie z zasadami rolnictwa biodynamicznego, przetwarzane w niskiej temperaturze oraz w 100% raw, aby zachowały swoje cenne właściwości odżywcze. Surowce pochodzą ze zrównoważonych źródeł. "Jesteśmy uczciwi wobec naszych klientów, odpowiedzialni za nasze działania, a nasze produkty są przyjazne dla środowiska".

Składniki - Fushi Red clover (koniczyna czerwona) 60 kaps. Bio

sproszkowane ekologicznekwiaty koniczyny łąkowej (Trifolium pratense L.),hydroksypropylometyloceluloza (otoczka kapsułki). 1 kapsułka zawiera: sproszkowane ekologiczne kwiaty koniczyny łąkowej270 mg Dzienna porcja (2 kapsułki) zawiera: sproszkowane ekologicznekwiaty koniczyny łąkowej540mg

Wartości odżywcze

1 kapsułka zawiera:

  • sproszkowane ekologiczne kwiaty koniczyny łąkowej 270 mg

Dzienna porcja (2 kapsułki) zawiera:

  • sproszkowane ekologicznekwiaty koniczyny łąkowej 540mg

Sposób przygotowania i przechowywania

Spożywać 1kapsułkę dwa razy dziennie. Nie przekraczać maksymalnej ilości 2 porcji (2 kapsułek) dziennie. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci. Przechowywać z dala od bezpośredniego promieniowania słonecznego w temperaturze poniżej 30°C.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Dane producenta/dystrybutora

Habio Mariola Olszewska, ul. Eskulapów 10, 04-403 Warszawa

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Fushi Red clover (koniczyna czerwona) 60 kaps. Bio

  • Producent: Fushi
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5060112865640
  • EAN: 5060112865640
  • Powiązane tematy: BIO