G&g Paba 300 mg 120 kapsułek

  • G&g
  • 5060040823095
  • 3-5 dni
Suplement Diety PABA , skrót od kwasu para-aminobenzoesowego, często był uważany za witaminę B ze względu na jej właściwości rozpuszczalne w wodzie. PABA jest strukturalną częścią kwasu foliowego, która jest znana z wielu korzyści zdrowotnych. Suplement PABA  występuje w  kapsułce z roślinnej...

63.48 zł

-8%

69.00 zł

Dodaj do schowka

Opis

PABA to skrót określający kwas para-aminobenzoesowy, który przez wiele osób uznawany był za produkt analogiczny do witaminy B ? posiadał podobne właściwości rozpuszczające. PABA to także jeden ze strukturalnych elementów kwasu foliowego.
Paba marki G&G to produkt nietestowany na zwierzętach ? chętnie stosowany przez wegan i wegetarian. Posiada również certyfikat koszerny. Kapsułka to w pełni naturalny produkt, do jego produkcji wykorzystano bowiem roślinną celulozę. Dzięki temu składniki odżywcze są o wiele szybciej wchłaniane. Należy pamiętać, że suplement diety nie powinien zastępować jakiegokolwiek pełnowartościowego składnika odpowiednio zbilansowanego jadłospisu ? może służyć jedynie jako jego urozmaicenie.
Zawartość opakowania i sposób przechowywania:
W pojedynczym opakowaniu znajduje się 300 miligramów produktu, czyli 120 kapsułek Paba marki G&G. Produkt najlepiej przechowywać w oryginalnym, szczelnie zamkniętym opakowaniu ? najlepiej w suchym miejscu w temperaturze pokojowej. Chronić przed działaniem promieni słonecznych. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
Sugerowany sposób spożycia:
Suplement diety należy spożywać raz lub dwa razy dziennie podczas posiłku, nie zaleca się jednak przekraczania maksymalnej dawki czyli dwóch kapsułek dziennie.
G&G to rodzinna firma założona w 1965 roku. Wśród suplementów diety znajdujących się w asortymencie marki można znaleźć produkty takie jak witamina C, witamina A, kwas alfa liponowy, kolagen, witamina D i wiele innych. Głównym założeniem G&G jest produkcja wysokiej jakości suplementów, które skutecznie rozpuszczą się w organizmie. Produkty pozbawione są także wszelkich chemicznych ulepszaczy, konserwantów, barwników i szkodliwych substancji. Zapraszamy do zakupów!

Składniki - G&g Paba 300 mg 120 kapsułek

Paba (kwas para aminobenzoesowy), hydroksypropylmetyloceluloza (otoczka kapsułki)

Składnik aktywny            1 kapsułka          2 kapsułki          

Paba                                     300 mg                600mg   

Sposób przygotowania i przechowywania

dorośli spożywać 1 lub 2  kapsułki  dziennie podczas posiłku. Nie przekraczać maksymalnej ilości 2 porcji (2 kapsułki) dziennie.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - G&g Paba 300 mg 120 kapsułek

  • Producent: G&g
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5060040823095
  • EAN: 5060040823095