Galaxy Police. Helikopter piratów. Playmobil 70023

Zestaw figurek. Galaxy Police. Helikopter piratów. Playmobil 70023 UWAGA! Kosmiczni Piraci atakują swoim helikopterem! Szybko, chować się, woła policjant. Kiedy ma zamiar uciec do swojego drona, dwa pociski już przelatują obok niego. Uff, było bardzo blisko. Szybko wskakuje na swojego drona i...

218.70

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

Opis

Zestaw figurek. Galaxy Police. Helikopter piratów. Playmobil 70023

UWAGA! Kosmiczni Piraci atakują swoim helikopterem! Szybko, chować się, woła policjant. Kiedy ma zamiar uciec do swojego drona, dwa pociski już przelatują obok niego. Uff, było bardzo blisko. Szybko wskakuje na swojego drona i chwyta karabin. Ale kosmiczni piraci już ponownie go namierzyli i przygotowują się do strzału. Policjant szybko reaguje i strzela bezpośrednio do czerwonych urządzeń nawigacyjnych. Helikopter natychmiast opada na ziemię. Dwaj piraci wyczołgują się z samolotu i uciekają. Czy uciekną przed policjantem z kosmosu?

Zestaw do zabawy zawiera trzy figurki PLAYMOBIL, kosmicznego policjanta i dwóch kosmicznych piratów, helikopter z dwiema wyrzutniami rakiet i obrotowymi wirnikami bojowymi oraz latający dron.

Polecany dla dzieci powyżej 5 roku życia.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Galaxy Police. Helikopter piratów. Playmobil 70023

  • Producent: Playmobil
  • Kod producenta: GXP-741546
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 4008789700230
  • EAN: 4008789700230

Inni Klienci kupili również