Garfield. Tłusty koci trójpak. Tom 11

Ulubiony pręgowany tłuścioch wraca po kolejną czubatą porcję zabawy i jedzenia! Gdy Garfield gra w rozgnieć pająka, gdy winą za zjedzone ciasteczka obciąża swojego niewidzialnego przyjaciela Clive'a lub przeprowadza testy upadkowe Odiego, aby sprawdzić, czy Sprężysty to odpowiedni przydomek dla...

78.29 zł

-13%

89.99 zł

Dodaj do schowka

Opis

Ulubiony pręgowany tłuścioch wraca po kolejną czubatą porcję zabawy i jedzenia! Gdy Garfield gra w rozgnieć pająka, gdy winą za zjedzone ciasteczka obciąża swojego niewidzialnego przyjaciela Clive'a lub przeprowadza testy upadkowe Odiego, aby sprawdzić, czy Sprężysty to odpowiedni przydomek dla nieszczęsnego szczeniaka, kocisko zawsze roztacza wokół siebie aurę specyficznej miłości i wesołości.
Garfieldowy cykl TŁUSTYCH KOCICH TRÓJPAKÓW stanowi kolekcję komiksowych pasków zebranych w nowym kolorowym wydaniu. Garfield zmieniał się odrobinę na przestrzeni lat, ale jedno pozostało niezmienne: jego gigantyczny apetyt na jedzenie i zabawę. W tym tomie czeka was dużo szaleńczej radości z nienasyconym kotem w roli głównej ponieważ nigdy dosyć mu psot!

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Garfield. Tłusty koci trójpak. Tom 11