Garnier Czysta Skóra Active ultrazłuszczający peeling 150 ml

  • Garnier
  • 3600540810427
Intensywna pielęgnacja, która pomaga w walce z niedoskonałościami i śladami po nich. Kremowa formuła peelingu działa podwójnie przeciw niedoskonałościom oraz przeciw śladom po nich: 1. Wzbogacona w wyjątkowy składnik o właściwościach przeciwbakteryjnych i aktywne mikrogranulki eliminuje zaskórniki....

13.84 zł

Cena za L : 92.27zł

Chwilowo niedostępny

Dodaj do schowka

Opis

Intensywna pielęgnacja, która pomaga w walce z niedoskonałościami i śladami po nich. Kremowa formuła peelingu działa podwójnie przeciw niedoskonałościom oraz przeciw śladom po nich: 1. Wzbogacona w wyjątkowy składnik o właściwościach przeciwbakteryjnych i aktywne mikrogranulki eliminuje zaskórniki. 2. Dzięki właściwościom złuszczającym i obecności regenerującego składnika aktywnego pochodzenia naturalnego pomaga złuszczać ślady po niedoskonałościach.

Jego sekret? To wyjątkowe połączenie składników, które jednocześnie zwalczają niedoskonałości i ślady po nich: Skoncentrowany kwas salicylowy to jeden z najskuteczniejszych przeciwbakteryjnych składników aktywnych**. Udowodniona moc roślin: HerbaRepair to składnik aktywny pochodzący z Vaccinium myrtillus, rośliny o wyjątkowych właściwościach regenerujących i odbudowujących**.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Garnier Czysta Skóra Active ultrazłuszczający peeling 150 ml

  • Producent: Garnier
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 3600540810427
  • EAN: 3600540810427