Garnier Mineral Protection 5 antyperspirant spray 150 ml

  • Garnier
  • 3600541466203
Antyperspirant Garniera 48h z Mineralite** - minerałem o właściwościach ultraabsorpcyjnych. 48h nieprzerwanej ochrony przed wilgocią*. Skóra, która oddycha. Bez alkoholu. Bez parabenów. Testowany dermatologicznie. Optymalna tolerancja dla skóry. Protection 5: Kompletna ochrona skóry i ubrań 5 w 1:...

11.54

Cena za L : 76.93zł

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

Opis

Antyperspirant Garniera 48h z Mineralite** - minerałem o właściwościach ultraabsorpcyjnych. 48h nieprzerwanej ochrony przed wilgocią*. Skóra, która oddycha. Bez alkoholu. Bez parabenów. Testowany dermatologicznie. Optymalna tolerancja dla skóry. Protection 5: Kompletna ochrona skóry i ubrań 5 w 1: (1) przeciw przykremu zapachowi (2) przeciw wilgoci (3) przeciw podrażnieniom (4) przeciw białym śladom (5) przeciw żółtym plamom. Świeży, kwiatowy zapach. * Test instrumentalny. ** Mineralite = Perlite. Bez alkoholu - bez alkoholu etylowego.

Składniki - Garnier Mineral Protection 5 antyperspirant spray 150 ml

Isobutane, Aqua / Water, Dimethicone, Aluminum Chlorohydrate, Parfum / Fragrance, Phenoxyethanol, Dimethiconol, Perlite, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Lauryl PEG-9 Polydimethylsiloxyethyl Dimethicone

Sposób przygotowania i przechowywania

Sposób użycia: przed użyciem mocno wstrząsnąć. Rozpylić na skórę pod pachami z odległości 15 centymetrów. Jeżeli atomizer się zatka, obrócić butelkę do góry dnem i przepłukać gorącą wodą.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

UWAGA - AEROZOL SKRAJNIE ŁATWOPALNY. Pojemnik pod ciśnieniem: ryzyko rozerwania po wystawieniu pojemnika na działanie wysokiej temperatury. Trzymać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, źródeł iskrzenia, nieosłoniętego płomienia oraz innych źródeł zapłonu. Nie palić tytoniu. Nie rozpylać na nieosłonięty płomień ani na inne źródła zapłonu. Nie dziurawić ani nie spalać pojemnika nawet po zużyciu. Chronić przed słońcem. Chronić przed temperaturą powyżej 50°C. Chronić przed dziećmi. Nie rozpylać w kierunku oczu lub na podrażnioną skórę. Nie wdychać. Nie stosować do innych celów niż te, do których produkt jest przeznaczony. Nie stosować w dusznym pomieszczeniu.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Garnier Mineral Protection 5 antyperspirant spray 150 ml

  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 3600541466203

Inni Klienci kupili również