Gdzie jest małej lamy mama? n Outlet

Nie martw się, malutka Lamo, to nie wstyd tęsknić za mamą. Bądź pewna, że pod koniec dnia Mama się pojawi w drzwiach. Specjalnie dla polskich dzieci tłumaczy Wojciech Mann. Seria niezwykłych bajek, których bohaterką jest Mała Lama cieszy się ogromną popularnością na całym świecie. Od niedawna...
12,45 * 24,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 9,96 zł

Opis

Nie martw się, malutka Lamo,
to nie wstyd tęsknić za mamą.
Bądź pewna, że
pod koniec dnia
Mama się pojawi w drzwiach.

Specjalnie dla polskich dzieci tłumaczy Wojciech Mann.

Seria niezwykłych bajek, których bohaterką jest Mała Lama cieszy się ogromną popularnością na całym świecie. Od niedawna historyjki niesfornej i rozbrykanej Lamy, które bawią i uczą emitowane są w TV. Nie zapominajmy jednak o czytaniu swoich pociechom!

Bajki "Mała Lama w łóżku sama", "Gdzie jest Małej Lamy Mama" i "Mała Lama zbuntowana" dostarczą Wam wiele radości! Maluchy je uwielbiają!

Uwaga! Sprawdzone na naszych "wydawniczych" oseskach :)

Bestseller "The New York Times". Ponad 10 milionów sprzedanych egzemplarzy na całym świecie. Na podstawie książek Netflix wyprodukował serial animowany dla dzieci.

Zwiastun serialu produkcji Netflix można znaleźć tutaj.


Autorka o książc

Kiedy czytamy książki z dziećmi, dzielimy się innymi światami, a co nawet ważniejsze, dzielimy się sobą. Wspólne czytanie buduje intymną relację, która uczy dziecko, co to znaczy być jedną z wielu istot żyjących na naszej planecie.

Anna Dewdney, autorka serii o przygodach "Małej Lamy"

Autorem historyjki "Gdzie jest Małej Lamy Mama?" jest Anna Dewdney.

Jeśli szukasz dla malucha książki, której lektura sprawi mu wielką radość i zapewni fantastyczną zabawę, wybierz coś z kategorii "Bajki, wiersze i opowiadania" chociażby tytuł "Gdzie jest Małej Lamy Mama?". Kolekcja krótkich historii to dobry sposób na to, aby kilkuletnie dziecko utrzymało skupienie. Przenieś się wraz z dzieckiem do krainy fantazji, gdzie spotkacie sympatyczne postacie i przeżyjecie niezapomniane przygody.

Czytanie książeczek ma mnogie zalety i przyspiesza rozwój dzieci na różnych płaszczyznach:

  • Kontakt z książką ma pozytywny wpływ na rozwój intelektualny dziecka. Poprawia umiejętność rozwiązywania problemów i logicznego myślenia.
  • Rozbudza w nich ciekawość świata.
  • Ilustracje uzupełniające treść pomagają lepiej poznać historię i ją zrozumieć. Są również fantastycznym narzędziem rozwoju kreatywności dzieci.
  • Czytanie jest również doskonałym sposobem doskonalenia umiejętności mówienia i umiejętności opowiadania.
  • To wspaniała zabawa dla dziecka i dorosłego. Przeznaczając maluchowi czas, budujesz z nim relację.

Publikację wydano w twardej okładce. Dzięki solidnemu wykonaniu lektura zdecydowanie dłużej zachowa estetyczny wygląd i będzie odporna na zniszczenia.

Jest to bardzo krótka książka - ma 40 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane książeczki. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może być różne. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długie godziny.

Publikacja "Gdzie jest Małej Lamy Mama?" została udostępniona przez Wydawnictwo Mando. Jeśli ta książeczka przyciągnie uwagę szkraba, to wybierz również inne pozycje od tego wydawcy.

Masz do dyspozycji nieduży budżet? Ta książeczka to ekonomiczny wybór.