Gears! Gears! Gears! Klocki, Koła Zębate, Spychacz

  • 5905116623547
Gears! Gears! Gears! Klocki, Koła Zębate, Spychacz, Zestaw konstrukcyjnyNauka przez zabawę! Learning Resources(R)to producent bezpiecznych, edukacyjnych i innowacyjnych zabawek, którym zaufali rodzice i nauczyciele na całym świecie.Buduj i niszcz z tym niesamowitym zestawem Gears! Gears! Gears!...

93.18 zł

-28%

129.99 zł

Chwilowo niedostępny

Dodaj do schowka

Opis

Gears! Gears! Gears! Klocki, Koła Zębate, Spychacz, Zestaw konstrukcyjny
Nauka przez zabawę! Learning Resources(R)to producent bezpiecznych, edukacyjnych i innowacyjnych zabawek, którym zaufali rodzice i nauczyciele na całym świecie.
Buduj i niszcz z tym niesamowitym zestawem Gears! Gears! Gears! Dzięki tym klockom dzieci nauczą się logicznego myślenia oraz sprawdzą empirycznie jak działają koła zębate. Zestaw pogłębia wiedzę na temat, technologii, mechaniki, architektury, konstrukcji oraz ćwiczy wyobraźnię przestrzenną. Kolorowe, plastikowe, wytrzymałe koła zębate służą do budowy różnych wariantów maszyn budowlanych. Dzięki temu dzieci nie tylko tworzą, ale również projektują pojazdy. Pomocna może być dołączona do zestawu instrukcja, ale często wyobraźnia dziecięca nie zna granic, co sprawia że zabawa jest jeszcze lepsza. Wszystkie zestawy Gears! Gears! Gears! można ze sobą dowolnie łączyć.Zestaw składa się z 47 elementów w ładnych nasyconych barwach.Każdym uzyskanym pojeździe koła obracają się sprawnie.W skład zestawu wchodzi łopata oraz kula do burzenia.Wewnątrz instrukcja obrazkowa.Wymiary pudełka: 27,5 cm x 23 cm x 8 cm.Uwaga: chronić dzieci przed połknięciem małych elementów.Przeznaczony dla dzieci powyżej 5 lat.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Gears! Gears! Gears! Klocki, Koła Zębate, Spychacz

  • Rok wydania: 2019
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5905116623547
  • EAN: 5905116623547
  • Wymiary: 23x27,5x8 cm