NOWOŚĆ Gears! Gears!... Klocki, Koła Zębate, Śmigłowiec

Gears! Gears!... Klocki, Koła Zębate, Śmigłowiec

  • 5905116623578
  • 3 dni
Gears! Gears! Gears!, Klocki, Koła Zębate, Śmigłowiec, Zestaw konstrukcyjnyNauka przez zabawę! Learning Resources(R)to producent bezpiecznych, edukacyjnych i innowacyjnych zabawek, którym zaufali rodzice i nauczyciele na całym świecie.Buduj z tym niesamowitym zestawem Gears! Gears! Gears! Dzięki...

64.51 zł

-28%

89.99 zł

Dodaj do schowka

Opis

Gears! Gears! Gears!, Klocki, Koła Zębate, Śmigłowiec, Zestaw konstrukcyjny
Nauka przez zabawę! Learning Resources(R)to producent bezpiecznych, edukacyjnych i innowacyjnych zabawek, którym zaufali rodzice i nauczyciele na całym świecie.
Buduj z tym niesamowitym zestawem Gears! Gears! Gears! Dzięki tym klockom dzieci nauczą się logicznego myślenia oraz sprawdzą empirycznie jak działają koła zębate. Zestaw pogłębia wiedzę na temat, technologii, mechaniki, architektury, konstrukcji oraz ćwiczy wyobraźnię przestrzenną. Kolorowe, plastikowe, wytrzymałe koła zębate służą do budowy różnych wariantów maszyn latających. Dzięki temu dzieci nie tylko tworzą, ale również projektują konstrukcję. Pomocna może być dołączona do zestawu instrukcja obrazkowa, ale często wyobraźnia dziecięca nie zna granic, co sprawia że zabawa jest jeszcze lepsza. Wszystkie zestawy Gears! Gears! Gears! można ze sobą dowolnie łączyć.Zestaw składa się z 44 elementów w ładnych nasyconych barwach.Każdym uzyskanym pojeździe koła obracają się sprawnie.Wewnątrz instrukcja obrazkowa.Wymiary pudełka: 23 cm x 22,5 cm x 7 cm.Uwaga: chronić dzieci przed połknięciem małych elementów.Przeznaczony dla dzieci powyżej 4 lat.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Gears! Gears!... Klocki, Koła Zębate, Śmigłowiec

  • Rok wydania: 2019
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5905116623578
  • EAN: 5905116623578
  • Wymiary: 22,5x23x7 cm