Gentle Day Podpaski higieniczne na dzień z paskiem anionowym 10 szt.

OPIS Posiadają certyfikat ekologiczny Oeko-Tex® 100 (Nr 2011LK0006), spełniają wymagania ekologiczne dla produktów posiadających bezpośredni kontakt ze skórą. Podpaski na dzień przeznaczone do stosowania podczas regularnych menstruacji. Bardzo wysoki poziom wchłaniania w porównaniu z innymi...

11.99 zł

-15%

14.08 zł

Dodaj do schowka

Opis

Podpaski higieniczne na dzień z paskiem anionowym firmy GENTLE DAY przeznaczone są do stosowania w ciągu dnia podczas regularnych menstruacji.
Jedną z ich zalet jest to, że posiadają certyfikat ekologiczny Oeko-Tex® 100 (Nr 2011LK0006). Dzięki temu spełniają one wymagania ekologiczne dla produktów, które posiadają bezpośredni kontakt ze skórą.

Podpaski charakteryzuje bardzo wysoki poziom wchłaniania w porównaniu z innymi podpaskami dostępnymi na rynku. Boczne ścianki zostały zaprojektowane tak, by zabezpieczały przed przeciekaniem.
Dzięki certyfikatom są one bezpieczne dla alergików, ponieważ nie powodują dyskomfortu i są bezpieczne dla wrażliwej skóry. Podpaski posiadają odczyn pH przyjazny dla skóry.
Polecane są przy różnych dolegliwościach, które pojawiają się podczas menstruacji. Znajdująca się na górze warstwa podpaski zrobiona jest z włókna nietkanego, posiada dziurki w formie lejka, dzięki czemu ciecz szybko przedostaje się do wnętrza podpaski.

Dzięki swojej wyjątkowej technologii podczas stosowania podpasek unikniemy napięcia, zaczerwienia skóry, wysypki, bólu krocza. Wszystko dzięki temu, że doskonale przepuszczają powietrze i zapewniają suchą powierzchnię podpaski. Specjalny pasek anionowy przeciwdziała rozwojowi bakterii wewnątrz podpaski.

Podczas produkcji nie używa się szkodliwych materiałów, które powodują alergie. Są one całkowicie wolne od chloru, środków zapachowych i chemikaliów. Każda z podpasek jest zapakowana w oddzielną saszetkę co chroni ją przed wilgocią i bakteriami. Jedno opakowanie zawiera 10 sztuk.

Recenzje
(2)

Ocena 

świetny produkt ,pasek dodatkowo działa antybakteryjnie więc zabija wszelkie niechciane zapachy

Ocena 

Dobry produkt z wyraźnym zaznaczeniem o nietoksyczności i braku chloru ,dodatkowym plusem pasek anionowy ,podana pojemność w ml danej podpaski.

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Gentle Day Podpaski higieniczne na dzień z paskiem anionowym 10 szt.

  • Producent: Gentle Day
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 4779030680082
  • EAN: 4779030680082
  • Wymiary: 7.6 x 9.7 x 6.8 cm