Gentle Day Podpaski higieniczne na noc z paskiem anionowym 8 szt.

Maksymalnie pochłaniające, do stosowania na noc podczas obfitych menstruacji, po porodzie, podczas podróży. Boczne ścianki chronią przed przeciekaniem. Posiadają 4 skrzydełka, które utrzymują podpaskę na swoim miejscu. Nie powodują uczucia dyskomfortu i nie podrażniają skóry.

9.99 zł

-29%

13.99 zł

Dodaj do schowka

Opis

W dzisiejszych czasach kobiety prowadzą pełne wyzwań, aktywne życie, które wymaga od nich doskonałej organizacji i dyspozycyjności. Menstruacja przestała być przeszkodą na drodze do realizacji codziennych celów, gdyż rynek umożliwia wiele sposobów na to, by skutecznie sobie z nią radzić i jednocześnie czuć się komfortowo. Jednym z nich są podpaski higieniczne na noc z paskiem anionowym marki Gentle Day. Produkt ten znakomicie sprawdzi się w trakcie podróży, w dzień, w przypadku obfitych krwawień, po porodzie oraz podczas uprawiania sportów.

Podpaski są wyjątkowo chłonne i wyposażone w specjalne boczne ścianki, dzięki czemu pozwalają wyeliminować problem przeciekania. Są wygodne w użyciu, a przy tym nie musimy się obawiać, że nagle się przesuną, gdyż zapobiegają temu cztery skrzydełka utrzymujące je w jednym miejscu. Podpaski te są delikatne dla skóry i nie wywołują podrażnień. To wspaniała alternatywa dla standardowych podpasek, które nie są aż tak chłonne i mogą się przemieszczać. Z powodzeniem zastąpią również tampony będące dla wielu kobiet rozwiązaniem niewygodnym i problematycznym.

Produkt jest dostępny w kartonowym opakowaniu, które zawiera osiem sztuk podpasek.

Gentle Day to przedsiębiorstwo specjalizujące się w produkcji i sprzedaży naturalnych, ekologicznych produktów do higieny intymnej dla kobiet. Swoją działalność opiera na materiałach najwyższej jakości, łącząc korzystanie z bogactwa natury z nowoczesnymi technologiami. Firmie przyznano międzynarodowe standardy jakości, takie jak ISO 9001:2008 oraz ISO 14001:2004, które potwierdzają wysokiej klasy charakter usług oraz dbałość o środowisko.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Gentle Day Podpaski higieniczne na noc z paskiem anionowym 8 szt.

  • Producent: Gentle Day
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 4779030680099
  • EAN: 4779030680099
  • Wymiary: 7.6 x 11 x 6.3 cm