Gentle Day Tampony ze 100% bawełny ekologicznej - regular 18 szt

OPIS Tampony ze 100% certyfikowanej ekologicznej bawełny . Nie powodują podrażnień skóry, suchości pochwy, reakcji alergicznych, Wchłaniająca bawełniana podstawa jest owinięta w hipoalergiczną „siatkę ochronną”, która chroni przed oddzielaniem się włókien oraz nadają gładkości. Ulegają...

13.99 zł

-23%

18.09 zł

Dodaj do schowka

Opis

Tampony firmy Gentle Day wyprodukowane zostały w 100 % z certyfikowanej i ekologicznej bawełny.
Nie zawierają pestycydów czy pozostałości herbicydów.
Są one wolne od chloru. Posiadają certyfikaty GOTS i ICEA.


Dzięki stosowaniu tamponów firmy Gentle Day® zapomnisz o podrażnieniach skóry czy uczuciu suchości w pochwie. Tampony są bezpieczne dla alergików, ponieważ nie zawierają substancji drażniących i szkodliwych substancji chemicznych. W ten sposób dbamy o zdrowie, ale również o środowisko naturalne.

Tampony z bawełny ekologicznej stanowią idealną alternatywę do podpasek, ponieważ są dyskretne i zapewniają większą swobodę. Przy prawidłowym włożeniu są one prawie niewyczuwalne, dzięki czemu możemy swobodnie się poruszać, uprawiać sport, kąpać się w morzu czy nosić obcisłe spodenki bez obawy o dyskomfort.

Bawełna, która wchłania ciecz jest owinięta przez specjalną “siatkę ochronną”. Dzięki niej nie ma obawy o to, że podczas wkładania czy wyjmowania tamponu dojdzie do rozdzielenia się włókien.
Siateczka zapewnia też łatwą aplikację, ponieważ powierzchnia tamponu jest gładka.

W obawie przed podrażnieniami tampony nie posiadają zapachu. Są w pełni przyjazne dla środowiska dzięki temu, że ulegają procesowi biodegradacji.

W opakowaniu znajduję się 18 sztuk tamponów o chłonności regular. Nadają się one do średniej obfitości krwawienia. Są one najczęściej wybierane przez kobiety.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Gentle Day Tampony ze 100% bawełny ekologicznej - regular 18 szt

  • Producent: Gentle Day
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 4779030680181
  • EAN: 4779030680181
  • Wymiary: 5.8 x 7.5 x 4.7 cm