Geomag Pink. Klocki magnetyczne. 104 elementy

Klocki Geomag to zabawka, którą ogranicza tylko wyobraźnia! Przy ich pomocy można zbudować niezliczone kompozycje – magnetyczne patyczki i metalowe, niklowane kulki łączą się ze sobą w dowolny sposób, pobudzając kreatywność młodych konstruktorów. Pole magnetyczne umożliwia również wprowadzenie...

170.78 zł

-11%

191.90 zł

Dodaj do schowka

Opis

Klocki Geomag to zabawka, którą ogranicza tylko wyobraźnia!

Przy ich pomocy można zbudować niezliczone kompozycje – magnetyczne patyczki i metalowe, niklowane kulki łączą się ze sobą w dowolny sposób, pobudzając kreatywność młodych konstruktorów. Pole magnetyczne umożliwia również wprowadzenie konstrukcji w ruch. Klocki zostały wykonane ze szwajcarską precyzją, dzięki czemu  moc przyciągania elementów magnetycznych nie maleje, a wszystkie elementy są stabilne oraz wytrzymałe.     

Klocki Geomag Pink zostały przygotowane z myślą o wielbicielkach koloru różowego. Zarówno konstruktorki, które dopiero poznają świat magicznych klocków, jak i projektantki biegłe w tworzeniu skomplikowanych budowli będą czerpały mnóstwo radości z łączenia elementów. Akcesoria Geomag zapewnią nie tylko frajdę z tworzenia ciekawych, przestrzennych figur, ale rozbudzą także matematyczną ciekawość. Sekretem Geomag jest magnetyczna moc przyciągania, zachęcająca do wspólnej, rodzinnej zabawy, która zbliża do siebie domowników.

Ilość elementów: 104.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje: Zawiera małe elementy. Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3. roku życia.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Geomag Pink. Klocki magnetyczne. 104 elementy

  • Producent: Geomag - klocki magnetyczne
  • Rok wydania: 2017
  • Kod producenta: GXP-616551
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: GEOMAG_GXP-616551
  • EAN: 871772003441
  • Wymiary: 38x22x5 cm