NOWOŚĆ GeoSafari Jr. Peryskop Cass film

GeoSafari Jr. Peryskop Cass film

  • 086002052179
  • 3 dni
GeoSafari Jr. Peryskop z podświetleniem LEDNauka przez zabawę! Od ponad 50 lat Educational Insights pomaga dzieciom uczyć się poprzez zabawę. Firma jest dumna ze współpracy z ekspertami z wielu różnych dziedzin, od naukowców przez nauczycieli po artystów i zapewnia, że ich produkty są bezpieczne i...

75.23 zł

-32%

109.99 zł

Dodaj do schowka

Opis

GeoSafari Jr. Peryskop z podświetleniem LED

Nauka przez zabawę! Od ponad 50 lat Educational Insights pomaga dzieciom uczyć się poprzez zabawę. Firma jest dumna ze współpracy z ekspertami z wielu różnych dziedzin, od naukowców przez nauczycieli po artystów i zapewnia, że ich produkty są bezpieczne i najwyższej jakości.

GeoSafari Jr. to seria zabawek, które pozwalają młodym odkrywcom z zaciekawieniem badać naturę za pomocą kolorowych i funkcjonalnych narzędzi zaprojektowanych specjalnie dla nich.

Obserwuj naturę ze swojej tajnej kryjówki! Zerknij na skałę lub drzewo, niezauważony! Obserwacja w ciemności? Włącz lampkę LED, aby szpiegować nocne zwierzęta na swoim podwórku! Ten peryskop ma szerokie pole widzenia, wygodne uchwyty i miękkie gogle z wygodną prowadnicą do umieszczenia małego noska, aby zagwarantować udane oglądanie w dzień i w nocy.

Używaj poziomo lub pionowo, aby widzieć w czterech różnych kierunkach! Szeroki obszar widzenia zaprojektowany został tak, aby ułatwić dzieciom obserwację i maluchy mogły patrzeć dwoma oczami.

Peryskop ma 35 cm, nietłukące się lustra i wbudowane światło LED do oglądania w nocy.

Szeroki obszar widzenia dla dwojga oczu.

Wygodne uchwyty.

Wymaga 2 baterii AAA (brak w zestawie).

Wymiar opakowania: 36 cm x 18 cm x 12 cm.

Kategoria wiekowa: 4+.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - GeoSafari Jr. Peryskop Cass film

  • Wiek: 3+
  • Rok wydania: 2020
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 086002052179
  • EAN: 086002052179