Gigantozaur. Giga zabawa

16 stron pełnych przeróżnych zadań, które dzieci będą rozwiązywać w towarzystwie bohaterów animowanego serialu "Gigantozaur": Miłki, Rudzi, Dudka i Czupura. W środku labirynty, zagadki, łamigłówki i scenki do wyklejenia. Świetna zabawa gwarantowana!
8,34 * 9,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 8,35 zł

Opis

16 stron pełnych przeróżnych zadań, które dzieci będą rozwiązywać w towarzystwie bohaterów animowanego serialu "Gigantozaur": Miłki, Rudzi, Dudka i Czupura. W środku labirynty, zagadki, łamigłówki i scenki do wyklejenia. Świetna zabawa gwarantowana!

Książeczka "Gigantozaur. Giga zabawa" jest pracą zbiorową, więc do tworzenia treści zaangażowanych było kilka osób.

Sięgnij po tę książeczkę, jeśli szukasz wartościowej publikacji dla dziecka. Wypełni mu czas i dodatkowo zachęci do kreatywnych aktywności, pozytywnie oddziałując na jego rozwój i odkrywanie pasji. Coś pożytecznego i dobra zabawa w jednym!

Oto 5 zalet czytania książeczek z dziećmi:

  • Pozytywnie wpływa na rozwój intelektualny dziecka. Wspomaga zdolność łączenia faktów i znajdowania rozwiązań problemów w prawdziwym życiu.
  • Poprzez lekturę rozwija się u nich zainteresowanie światem. Ta książeczka z pewnością pobudzi go do zadawania pytań.
  • Obrazy uzupełniające treść pomagają poznać historię i lepiej ją zrozumieć. Są również doskonałym narzędziem wspomagania rozwoju kreatywności u dzieci.
  • Czytanie z maluchem stwarza mu doskonałą okazję do ćwiczenia i trenowania umiejętności mówienia. Rozmawianie z rodzicem o bohaterach pozytywnie wpływa na jego rozwój.
  • Czytanie to super zabawa dla dziecka i dorosłego! Przeznaczając maluchowi czas, budujesz z nim relację.

Książka ma miękką okładkę, co sprawia, że bardzo wygodnie się ją czyta np. gdy dziecko czeka, aż opiekun skończy wizytę u fryzjera.

Jest to dość krótka książka - jej długość: 16 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane książki. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć trudności z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długie godziny.

"Gigantozaur. Giga zabawa" udostępniło Wydawnictwo Olesiejuk. Jeśli ta książeczka przypadnie do gustu maluchowi, to sprawdź także pozostałe pozycje tego wydawcy.

Nie musisz wydawać dużych sum, aby zapewnić maluchowi dostęp do wartościowej rozrywki, takiej jak książki lub kolorowanki.