GiliGums Zestaw Wieloryb - talerz + sztućce morski

Praktyczny zestaw, który umili posiłki i zachęci najmłodszych do samodzielnego jedzenia! W jego skład wchodzi silikonowy talerzyk w kształcie wieloryba i komplet sztućców (widelec oraz łyżka), wykonanych ze stali nierdzewnej oraz silikonu. Każda z przegródek talerzyka ma inną pojemność, co pozwala...
58,18 * 72,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 47,29 zł

Opis

Zestaw z wielorybem od firmy GiliGums jest dziecięcym zestawem kuchennym, który zachęci najmłodszych do samodzielnego jedzenia i z pewnością umili im spożywanie posiłków. W zestawie znajduje się talerzyk w kształcie wieloryba oraz sztućce - widelec i łyżeczka. Zestaw jest dostępny w morskim kolorze.

Talerzyk i sztućce zostały wykonane z silikonu oraz elementów ze stali nierdzewnej. Dzięki temu zestaw jest łatwy do umycia - można go bezpiecznie umieścić w zmywarce wraz z innymi naczyniami.

Sztućce, które wchodzą w skład zestawu, z pewnością przyczynią się do szybkiej nauki samodzielnego jedzenia. Silikonowe uchwyty zapobiegają niekontrolowanemu wyślizgiwaniu się widelca czy łyżeczki z rąk. Szerokość uchwytów może również pomóc dziecku w uzyskaniu stabilnego i mocnego chwytu. Posługiwanie się sztućcami jest jedną z czynności, których nauka rozwija motorykę małą maluszka i w przyszłości może się przyczynić na przykład do ułatwionej nauki pisania.

Talerzyk podzielono na trzy części. Każda z przegródek ma inną pojemność. Dzięki tej funkcji możemy łatwo kontrolować proporcje różnych pokarmów, które wchodzą w skład posiłku maluszka. Oddzielone od siebie przegródki ułatwią też utrzymanie porządku na talerzu. Wysokie ścianki pomogą zapobiegać "uciekaniu" jedzenia z talerza. Silikonowa przyssawka umieszczona na spodzie talerzyka będzie dodatkowym ułatwieniem dla maluszka w trakcie jedzenia.

Zestaw od GiliGums jest przeznaczony dla dzieci powyżej szóstego miesiąca życia.

Szczegóły - GiliGums Zestaw Wieloryb - talerz + sztućce morski

  • Producent: GiliGums
  • Rok wydania: 1900
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5904316150211
  • EAN: 5904316150211
  • Wymiary: 220x281 mm

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>