Gimoka Kawa kapsułki Espresso Lungo 10 szt.

GIMOKA LUNGO to włoska kawa w kapsułkach. Przeznaczone do systemu nespresso. W kartoniku znajduje się 10 sztuk. Kawa o doskonałym zbalansowanym aromacie. Mieszanka wyselekcjonowanych ziaren, charakterystycznie palona. opakowanie zawiera 10 kapsułek pasuje do systemu Nespresso doskonała jakość...

6.99 zł

-22%

8.99 zł

Cena za szt. : 0.7zł

Dodaj do schowka

Opis

Jesteś kawoszem, który lubi wypić swój ulubiony napój w domowym zaciszu? Chcesz za każdym razem cieszyć się dobrą kawą, ale jednocześnie żyjesz w ciągłym biegu i na nic nie masz czasu? Doskonałym rozwiązaniem będzie kawa w kapsułkach. Dzięki temu produktowi wraz z systemem Nespresso wyczarujesz fantastyczny napój.

Kawa Lungo to tzw. przedłużone espresso. Nazwa pochodzi z języka włoskiego, gdzie słowo to oznacza "długo". W jaki sposób przygotowuje się ją zazwyczaj? Kawę tę tworzy się w podobny sposób jak espresso, jednak w przeciwieństwie do niego, nie przerywa się zaparzania po uzyskaniu 25-30 ml ekstraktu. Zakończenie tego procesu następuje dopiero przy 50-60 ml. Kontynuacja parzenia sprawia, że kawa taka jest delikatniejsza w smaku. Napój ten możesz zaparzyć szybciej niż zazwyczaj dzięki kapsułkom. Znajduje się w nich mieszkanka zmielonych ziaren kawy Arabica pochodzących z Ameryki Środkowej.

Produkt pochodzi z włoskiej palarni Gimoka, której powstanie zawdzięczamy rodzinie Padelli. Początkowo była to mała, rodzinna firma. Dziś jest to korporacja o międzynarodowym zasięgu, którą zarządza już drugie pokolenie rodziny. Obecnie w każdym roku w palarni przetwarza się ponad 20 000 ton kawy. Palarnia zyskała miano innowatora na rynku kawy, nie zapomina jednak o swojej tradycji. To właśnie dzięki temu Gimoka łączy fantastyczny smak oraz przystępną formę.

W opakowaniu znajduje się 10 kapsułek pasujących do systemu Nespresso. Pozwalają one na stworzenie fantastycznej kawy o wyważonym aromacie.

  • Intensywność: 3/5
  • Stopień palenia: 2/5
  • Cielistość: 2/5
  • Posmak: 5/5


Producent: ITALIA, GRUPPO GIMOKA.

Składniki - Gimoka Kawa kapsułki Espresso Lungo 10 szt.

100% Arabica.

Dane producenta/dystrybutora

NOSTRA S.C., Elektryczna 1/3 lok. 212, 15-080 Białystok

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Gimoka Kawa kapsułki Espresso Lungo 10 szt.

  • Producent: Gimoka
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 8003012002583
  • EAN: 8003012002583
  • Wymiary: 16 x 6.5 x 3.4 cm

Inni Klienci kupili również