Ginger Organic Kubeczek menstruacyjny rozmiar M

GingerOrganic Kubeczek menstruacyjny M Rozmiar M – rekomendowany dla kobiet poniżej 25 roku życia oraz dla tych, które nie rodziły w sposób naturalny. Kubeczek menstruacyjny to świetna alternatywa dla tamponów i podpasek. Kubeczek został wykonany z tworzywa termoplastycznego klasy medycznej....
30,32 * 59,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 25,94 zł

Ponad 200 produktów w obniżonych cenach >>

Opis

GingerOrganic Kubeczek menstruacyjny M

Rozmiar M – rekomendowany dla kobiet poniżej 25 roku życia oraz dla tych, które nie rodziły w sposób naturalny.

Kubeczek menstruacyjny to świetna alternatywa dla tamponów i podpasek. Kubeczek został wykonany z tworzywa termoplastycznego klasy medycznej. Wykonane bez silikonu, lateksu, BPA i ftalanów.

Szczegóły - Ginger Organic Kubeczek menstruacyjny rozmiar M

  • Producent: Ginger Organic
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5713334000107
  • EAN: 5713334000107
  • Wymiary: 8.5 x 4.7 x 5 cm

Sposób przygotowania i przechowywania

Jak aplikować kubeczek menstruacyjny?
Umyj dokładnie dłonie i przyjmij komfortową pozycję. Ściśnij kubeczek po obu stronach i przybliż ścianki do siebie, a następnie uformuj złożony kubeczek w kształt litery U. W jednej ręce trzymaj złożony kubeczek, a drugą rozchyl wargi sromowe, skieruj kubeczek w kierunku kości ogonowej lub podstawy kręgosłupa i zaaplikuj go. Idealne ułożenie kubeczka jest wtedy, gdy jest ON ułożony niżej niż zaaplikowany tampon. Po włożeniu kubeczka poluzuj go, otworzy się i dopasuje. Aby upewnić się, że kubeczek został poprawnie zaaplikowany, chwyć za jego nasadę i obróć go o 360 stopni. Poprawnie zaaplikowany kubeczek łatwo wykonuje pełny obrót.

Jak usuwać kubeczek menstruacyjny?
Kubeczek należy opróżniać co najmniej raz na 12 godzin, ale jest to również zależne od intensywności twojego krwawienia menstruacyjnego. Zanim usuniesz kubeczek menstruacyjny umyj dokładnie ręce i przyjmij wygodną pozycję, a następnie używając palca wskazującego i kciuka chwyć za trzpień lub dno kubeczka. Będzie to łatwiejsze gdy użyjesz mięśni brzucha lub miednicy, by popchnąć kubeczek w dół. Delikatnie ciągnij za trzonek kubeczka dopóki nie będzie możliwe uchwycenie jego dna. Gdy wyciągniesz cały kubeczek trzymaj go pionowo, a następnie opróżnij wylewając zawartość do toalety. Kubeczek należy umyć czystą, najlepiej ciepłą, wodą (pamiętając o dokładnym umyciu otworów wentylacyjnych) i jest ON gotowy do ponownego użycia. Jeśli podczas opróżniania kubeczka nie masz dostępu do bieżącej wody, aby oczyścić kubeczek możesz użyć nawet chusteczek lub papieru toaletowego.

Pamiętaj, że kubeczek należy opróżniać co 12 godzin lub częściej – w zależności od potrzeb.

Kubeczka menstruacyjnego możesz używać również w nocy, a także podczas uprawiania sportu.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>