Ginger Organic Podpaski na noc 10 szt.

Podpaski higieniczne na noc GingerOrganic to certyfikowane, organiczne podpaski do higieny intymnej dla kobiet. Ich wyjątkowość i unikalność polega na tym, że wykonane są z najczystszej na naszej planecie, certyfikowanej, organicznej bawełny – bez żadnych substancji chemicznych, pestycydów, chloru,...

16.99 zł

-15%

19.99 zł

Cena za szt. : 1.7zł

Dodaj do schowka

Opis

Podpaski Ginger Organic na noc to najwyższej jakości ekologiczne podpaski higieniczne dla kobiet, stworzone z myślą o wygodzie podczas snu!

Podpaski Ginger Organic są unikalnym produktem wykonanym w pełni z czystej, certyfikowanej bawełny organicznej, dzięki czemu skóra nie jest narażona na żadnego rodzaju podrażnienia czy alergie. Produkt nie zawiera środków chemicznych, sztucznych barwników, perfum czy chloru. Przeznaczony do stosowania głownie w nocy, zapewnia bezpieczeństwo i spokój w trakcie snu.

Kształt i rozmiar podpasek został zaprojektowany tak, aby zapobiec przeciekaniu, niezależnie od pozycji, w jakiej masz ochotę spać. Podpaski dopasowują się z łatwością do Twojego ciała i bardzo dobrze przylegają do bielizny. Przedłużany tył zapewnia całkowitą ochronę, nawet przy obfitym krwawieniu. To doskonała ochrona także przy brzegach! Dzięki wysokiej chłonności podpaski gwarantują pełną kontrolę w nocy.

Podpaski Ginger Organic to produkt hipoalergiczny i całkowicie biodegradowalny.

O unikalności i wysokiej jakości podpasek Ginger Organic na noc mogą świadczyć uzyskane certyfikaty, będące gwarancją bezpieczeństwa: EcoCert oraz Nordic Swan Ecolabel Approved.

Opakowanie zawiera 10 sztuk podpasek, każda pakowana oddzielnie we w pełni biodegradowalną folię wyprodukowaną ze skrobi kukurydzianej.

Ginger Organic to duński producent naturalnych środków do higieny intymnej, niezawierających składników syntetycznych, substancji chemicznych, chloru, dioksyn, pestycydów, GMO oraz silnie alergizujących substancji zapachowych.

Składniki - Ginger Organic Podpaski na noc 10 szt.

Podpaska higieniczna - 100% organiczna, certyfikowana bawełna* Absorbent - 100% bawełna organiczna* Folia barierowa - 100% biofolia pozyskiwana ze skrobi kukurydzianej (bez GMO) *Wykonane z organicznych składników. 100% organiczny produkt, certyfikowany przez COSMOS ORGANIC ECOCERT Greenlife zgodnie ze standardami COSMOS dostępnymi na: http://COSMOS.ecocert.com Wyprodukowano w Danii/ Producent GingerOrganic

Sposób przygotowania i przechowywania

Przechowywać w suchym miejscu.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

nie dotyczy

Informacja alergenna

brak

Dane producenta/dystrybutora

GingerOrganic Bredgade 36 B, st. 1260 Kobenhavn K

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Ginger Organic Podpaski na noc 10 szt.

  • Producent: Ginger Organic
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5713334000015
  • EAN: 5713334000015
  • Wymiary: 10 x 10.2 x 8.1 cm