Ginger Organic Tampony bez aplikatora mini 16 szt.

Tampony z aplikatorem GingerOrganic to certyfikowane, organiczne tampony do higieny intymnej dla kobiet. Ich wyjątkowość i unikalność polega na tym, że wykonane są z najczystszej, certyfikowanej, organicznej bawełny – bez żadnych substancji chemicznych, pestycydów, chloru, dioksyn, GMO, bez silnie...

17.99 zł

-10%

19.99 zł

Cena za szt. : 1.12zł

Dodaj do schowka

Opis

Dla większości kobiet miesiączka od dawna nie jest już powodem do tego, by rezygnować z nowych wyzwań, aktywnego trybu życia czy oddawania się rozrywce. Rozwiązaniem, które ułatwia funkcjonowanie w czasie okresu, gwarantując jednocześnie komfort i bezpieczeństwo, są tampony.

Produkty marki Ginger Organic w wersji mini świetnie sprawdzą się:

  • w trakcie podróży;
  • w pracy, szkole i na uczelni;
  • podczas uprawiania różnych sportów.

To znakomity zamiennik podpasek, które z racji nasycenia związkami chemicznymi absorbującymi krew potrafią wywołać reakcję uczuleniową, są ponadto mniej higieniczne i często zwyczajnie niepraktyczne. W odróżnieniu od nich tampony nie wymagają rezygnacji z wielu form aktywności fizycznej, np. z pływania, zapewniają też większą dyskrecję i swobodę. Założony prawidłowo tampon jest wygodny i przy tym zupełnie niewidoczny. Tampony marki Ginger Organic są dodatkowo wykonane ze specjalnej certyfikowanej i organicznej bawełny, która nie nosi śladów żadnych substancji chemicznych. Dzięki swojemu niewielkiemu rozmiarowi nie sprawią przy tym również problemów z aplikacją. Produkt jest dostępny w standardowym kartonikowym opakowaniu, mieszczącym szesnaście sztuk tamponów - każdy z nich znajduje się w higienicznej papierowej osłonce.

Ginger Organic to marka specjalizująca się w sprzedaży produktów do higieny intymnej dla kobiet. Tym, co ją wyróżnia, jest troska o środowisko i korzystanie z materiałów o najwyższej jakości, takich jak organiczna bawełna. Firma została odznaczona pięcioma certyfikatami, które stanowią gwarancję bezpieczeństwa, między innymi: Nordic Ecolabel czy Allergy Certified.

Składniki - Ginger Organic Tampony bez aplikatora mini 16 szt.

Tampon oraz sznureczek - 100 % organiczna, certyfikowana bawełna* Absorbent - 100% bawełna organiczna* Opakowanie z certyfikowanego przez FSC kartonu *Wykonane z organicznych składników 100% organiczny produkt, certyfikowany przez COSMOS ORGANIC ECOCERT Greenlife zgodnie ze standardami COSMOS dostępnymi na: http://COSMOS.ecocert.com Wyprodukowano w Danii/ Producent GingerOrganic

Sposób przygotowania i przechowywania

w suchym miejscu

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

nie dotyczy

Informacja alergenna

brak

Dane producenta/dystrybutora

GingerOrganic Bredgade 36 B, st. 1260 Kobenhavn K

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Ginger Organic Tampony bez aplikatora mini 16 szt.

  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5713334000077
  • EAN: 5713334000077
  • Wymiary: 5.7 x 7.5 x 4.6 cm