Ginger Organic Tampony bez aplikatora super 14 szt.

  • 5713334000091
  • 1 dzień + czas dostawy
Tampony bez aplikatora GingerOrganic to certyfikowane, organiczne tampony do higieny intymnej dla kobiet. Ich wyjątkowość i unikalność polega na tym, że wykonane są z najczystszej, certyfikowanej, organicznej bawełny – bez żadnych substancji chemicznych, pestycydów, chloru, dioksyn, GMO, bez silnie...

15.99 zł

-20%

19.99 zł

Cena za szt. : 1.14zł

Dodaj do schowka

Opis

Obecnie kobiety nieustannie mierzą się z różnymi wyzwaniami – zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym. Ciężko pracują, oddają się rozrywkom i realizują swoje cele. Miesiączka nie jest więc powodem do tego, by na kilka dni w miesiącu zwalniały tempo. Rozwiązaniem, które im to ułatwia, zapewniając jednocześnie poczucie komfortu, są tampony. Produkt marki Ginger Organic w wersji super bardzo dobrze sprawdzi się między innymi:

  • na uczelni, w szkole i w pracy,
  • w czasie podróży,
  • w trakcie uprawiania rozmaitych sportów.

To doskonały zamiennik podpasek, które dla wielu kobiet są niepraktyczne ze względu na nasycenie związkami chemicznymi pochłaniającymi krew, które mogą wywołać reakcję uczuleniową; przy tym są dodatkowo mniej higieniczne. W przeciwieństwie do nich tampony nie wiążą się z koniecznością rezygnacji z różnych form aktywności fizycznej, np. z pływania, a także gwarantują większą dyskrecję i swobodę. Tampony marki Ginger Organic zostały wykonane ze specjalnej, organicznej i certyfikowanej bawełny, która nie miała kontaktu z żadnymi szkodliwymi substancjami chemicznymi. Dostępne są w typowym kartonikowym opakowaniu, które zawiera czternaście sztuk tamponów – każdy z nich umieszczony został w higienicznej papierowej osłonce.

Ginger Organic to przedsiębiorstwo, które specjalizuje się w produkcji i sprzedaży artykułów do higieny intymnej dla kobiet. Marka przewyższa konkurencję swoją dbałością o środowisko i stosowaniem materiałów najwyższej jakości, takich jak organiczna bawełna. Warto podkreślić, że przyznano jej aż pięć certyfikatów potwierdzających gwarancję bezpieczeństwa.

Składniki - Ginger Organic Tampony bez aplikatora super 14 szt.

Tampon oraz sznureczek - 100% organiczna, certyfikowana bawełna* Absorbent - 100% bawełna organiczna* Opakowanie z certyfikowanego przez FSC kartonu *Wykonane z organicznych składników.100% organiczny produkt, certyfikowany przez COSMOS ORGANIC ECOCERT Greenlife zgodnie ze standardami COSMOS dostępnymi na: http://COSMOS.ecocert.com Wyprodukowano w Danii/ Producent GingerOrganic

Sposób przygotowania i przechowywania

w suchym miejscu

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

nie dotyczy

Informacja alergenna

brak

Dane producenta/dystrybutora

GingerOrganic Bredgade 36 B, st. 1260 Kobenhavn K

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Ginger Organic Tampony bez aplikatora super 14 szt.

  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5713334000091
  • EAN: 5713334000091
  • Wymiary: 5.7 x 7.5 x 4.6 cm