Ginger Organic Tampony z aplikatorem mini 18 szt.

  • 5713334000046
Tampony z aplikatorem GingerOrganic to certyfikowane, organiczne tampony do higieny intymnej dla kobiet. Ich wyjątkowość i unikalność polega na tym, że wykonane są z najczystszej na naszej planecie, certyfikowanej, organicznej bawełny – bez żadnych substancji chemicznych, pestycydów, chloru,...

17.99 zł

-10%

19.99 zł

Cena za szt. : 1zł

Chwilowo niedostępny

Dodaj do schowka

Opis

Tampony to jeden z najpopularniejszych produktów do higieny intymnej dla kobiet. Warto wybrać takie, które są jak najlepsze dla naszego organizmu – na przykład Ginger Organic Tampony z aplikatorem Mini 18 szt. Szczególnie są one polecane dla osób z tendencją do reakcji alergicznych.
Tampony Ginger Organic wykonane są z czystej, organicznej, bawełny. Nie zawierają żadnych szkodliwych substancji chemicznych – często używanych w innych tego typu produktach – takich jak chlor, pestycydy, dioksyny czy GMO. Są hipoalergiczne, nie zawierają silnie alergizujących składników takich jak barwniki czy substancje zapachowe. Zostały wybielone w całkowicie bezpieczny sposób, przez użycie nadtlenku wodoru, czyli wody utlenionej. Należy bowiem pamiętać, że produkty bielone chlorem mogą mieć niekorzystny wpływ na nasz organizm.

Aplikator pozwala na wygodniejszą, delikatną i komfortową aplikację. Został wykonany z certyfikowanego kartonu, dzięki czemu jest bardziej przyjazny dla środowiska od aplikatorów plastikowych. Tampony Ginger Organic z aplikatorem dostępne są także w dwóch innych rozmiarach – normal i super, dzięki czemu każda z kobiet może wybrać produkt, który najlepiej odpowiada jej potrzebom.

Produkt uzyskał aż pięć certyfikatów poświadczających wysoką jakość:

  • Ecocert COSMOS,
  • Nordic Ecolabel,
  • Allergy Certified,
  • GOTS,
  • FSC.

Tampony są bezpieczne dla ciała oraz przyjazne dla planety, biodegradowalne.

Ginger Organic to firma, która posiada w swojej ofercie produkty do higieny intymnej dla kobiet – podpaski, wkładki i tampony wykonane z certyfikowanej, czystej bawełny.

Składniki - Ginger Organic Tampony z aplikatorem mini 18 szt.

Tampon oraz sznureczek - 100 % organiczna, certyfikowana bawełna* Absorbent - 100% bawełna organiczna* Aplikator i opakowanie z certyfikowanego przez FSC kartonu *Wykonane z organicznych składników.100% organiczny produkt, certyfikowany przez COSMOS ORGANIC ECOCERT Greenlife zgodnie ze standardami COSMOS dostępnymi na: http://COSMOS.ecocert.com Wyprodukowano w Danii/ Producent GingerOrganic

Sposób przygotowania i przechowywania

Przechowywać w suchym miejscu.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

nie dotyczy

Informacja alergenna

brak

Dane producenta/dystrybutora

GingerOrganic Bredgade 36 B, st. 1260 Kobenhavn K

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Ginger Organic Tampony z aplikatorem mini 18 szt.

  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5713334000046
  • EAN: 5713334000046
  • Wymiary: 15.4 x 7.4 x 6.4 cm