Ginger Organic Tampony z aplikatorem normal 18 szt.

  • 5713334000053
  • 1 dzień + czas dostawy
Tampony z aplikatorem Normal GingerOrganic to certyfikowane, organiczne tampony do higieny intymnej dla kobiet. Ich wyjątkowość i unikalność polega na tym, że wykonane są z najczystszej na naszej planecie, certyfikowanej, organicznej bawełny – bez żadnych substancji chemicznych, pestycydów, chloru,...

15.99 zł

-20%

19.99 zł

Cena za szt. : 0.89zł

Dodaj do schowka

Opis

Bezpowrotnie minęły już czasy, gdy miesiączka mogła stanąć na przeszkodzie w realizacji planów, podejmowaniu wyzwań ze sfery zawodowej i prywatnej, czy pozwoleniu sobie na zasłużoną rozrywkę. Dziś kobietom funkcjonowanie w trakcie „tych dni” ułatwiają tampony, które zapewniają niezbędny komfort i poczucie bezpieczeństwa. Produkty marki Ginger Organic w wersji normal ze specjalnym aplikatorem bardzo dobrze sprawdzą się:

  • w trakcie podróży,
  • na uczelni, w pracy i w szkole,
  • podczas uprawiania różnego rodzaju sportów.

To znakomita alternatywa dla podpasek, które mogą wywołać reakcję uczuleniową, gdyż są nasycone związkami chemicznymi absorbującymi krew, a w niektórych sytuacjach są po prostu niepraktyczne i mniej higieniczne. W odróżnieniu od nich tampony umożliwiają korzystanie z różnych form aktywności fizycznej, np. z pływania, i zapewniają większą swobodę oraz dyskrecję. Tampony marki Ginger Organic wykonano z organicznej i certyfikowanej bawełny, która nie miała kontaktu z jakimikolwiek szkodliwymi substancjami chemicznymi. Wyposażono je również w aplikator ułatwiający zakładanie, zwłaszcza w przypadku początkujących użytkowniczek. Dostępne są w standardowym kartonikowym opakowaniu, które zawiera osiemnaście sztuk tamponów – wszystkie zostały umieszczone w osobnych, papierowych osłonkach.

Ginger Organic to firma zajmująca się produkcją i sprzedażą artykułów do higieny intymnej dla kobiet. Markę cechuje dbałość i troska o środowisko, a także stosowanie materiałów najwyższej jakości, przykładowo – organicznej bawełny. Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że przyznano jej aż pięć certyfikatów, które potwierdzają gwarancję bezpieczeństwa produktów.

Składniki - Ginger Organic Tampony z aplikatorem normal 18 szt.

Tampon oraz sznureczek - 100% organiczna, certyfikowana bawełna* Absorbent - 100% bawełna organiczna* Aplikator i opakowanie z certyfikowanego przez FSC kartonu *Wykonane z organicznych składników.100% organiczny produkt, certyfikowany przez COSMOS ORGANIC ECOCERT Greenlife zgodnie ze standardami COSMOS dostępnymi na: http://COSMOS.ecocert.com Wyprodukowano w Danii/ Producent GingerOrganic

Sposób przygotowania i przechowywania

Przechowywać w suchym miejscu.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

nie dotyczy

Informacja alergenna

brak

Dane producenta/dystrybutora

GingerOrganic Bredgade 36 B, st. 1260 Kobenhavn K

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Ginger Organic Tampony z aplikatorem normal 18 szt.

  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5713334000053
  • EAN: 5713334000053
  • Wymiary: 15.4 x 7.4 x 6.4 cm