Gniew Króla Smoków. Baśniobór. Nowe przygody. Smocza Straż. Tom 2

Smocza Straż to ciąg dalszy Baśnioboru - bestsellerowej serii Brandona Mulla. Pasjonująca przygoda pary nastolatków - Kendry i Setha trwa dalej. Siedem smoczych sanktuariów upada. Czy Wyrmroost będzie następne?
20,82 * 34,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 22,99 zł

Opis

Smocza Straż to ciąg dalszy Baśnioboru - bestsellerowej serii Brandona Mulla.

Pasjonująca przygoda pary nastolatków - Kendry i Setha trwa dalej. Siedem smoczych sanktuariów upada. Czy Wyrmroost będzie następne?

Szczegóły - Gniew Króla Smoków. Baśniobór. Nowe przygody. Smocza Straż. Tom 2

Recenzje książki Gniew Króla Smoków. Baśniobór. Nowe przygody. Smocza Straż. Tom 2 (1)

Ocena 
Opinia użytkownika sklepu

Kolejna książka cyklu rozgrywa się przede wszystkim w Wrymroost, jednym ze Smoczych Sanktuariów. Wcześniej raczej trzymaliśmy się Baśnioboru i Gadziej Opoki, teraz możemy zobaczyć więcej rezerwatu. Ale możemy też doświadczyć jak bardzo wydorośleli nasi bohaterowie. Decyzja, którą podjął Seth na końcu była zupełnie do niego niepodobna i niesamowicie szokująca. Także Kendra naprawdę zaczyna sobie radzić i jest również bardziej pewna swoich umiejętności.

Ciekawym zabiegiem jest wprowadzeni na scenę także kuzynów Setha i Kendry, a także miniaturowego pomocnika Setha, nypsika Calvina. Będą oni przemierzać zamkowe korytarze pewnego magicznej budowli, w której ma znajdować się potężny talizman. Dosłownie po piętach deptają im po piętach smoki. Kto zdobędzie talizman pierwszy, ten zapanuje nad wszystkimi. Jednak po wejściu do zamkowej fortecy, niezłomna moc pozbawia wszystkie magiczne istoty ich mocy. Nawet smoki pozbywają się swoich ciał na rzecz ludzkich powłok. To jednak nie wszystko, bo okazuje się, że nie dość, że o ten talizman już kiedyś trzech braci toczyło boje, to jeszcze cena za jego uzyskanie jest naprawdę wysoka. To jeden z lepszych mim zdaniem cliffhangerów całej serii!

Świetna seria dla nastolatków i fanów fantasy.

Więcej na: [Adres usunięty]

G[Adres usunięty] G[Adres usunięty]

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>