GO! Auto Lamborghini Hurican GT3 No 98 Carrera

Tak wyglądają mistrzowie na torze CarreraNiezależnie od tego, czy na jednym ze słynnych torów wyścigowych na świecie, czy w domu na torze Carrera w Twoim salonie: dzięki Lamborghini Hurracán możesz zdobywać tylko punkty. Na pierwszy rzut oka zachwyca opływową konstrukcją i jasnym, jasnoniebieskim...

75.10 zł

-15%

88.35 zł

Dodaj do schowka

Opis

Tak wyglądają mistrzowie na torze Carrera
Niezależnie od tego, czy na jednym ze słynnych torów wyścigowych na świecie, czy w domu na torze Carrera w Twoim salonie: dzięki Lamborghini Hurracán możesz zdobywać tylko punkty. Na pierwszy rzut oka zachwyca opływową konstrukcją i jasnym, jasnoniebieskim lakierem. Dodatkowe elementy projektu, takie jak dynamiczne białe linie, naklejki z logo Blancplain i Van der Horst Real Estate, sprawiają, że przyciąga wzrok na torze Carrera w salonie. Oczywiście nie może zabraknąć numeru startowego "98". To samo dotyczy tego modelu Carrera GO !!!, jak też wszystkich innych samochodów Carrera: Carrera GO !!!
Lamborghini Hurracán GT3 "Nr 98" to odwzorowany w każdym detalu model oryginału.
To włoska moc wyścigowa w najczystszej postaci! Użyj kontrolera ręcznego, aby pokazać, że jesteś prawdziwym mistrzem i jako pierwszy poprowadź swoje Lamborghini do mety! Samochód jest odpowiedni dla wszystkich młodych zawodników w wieku od 6 lat.
Licencja Lamborghini

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - GO! Auto Lamborghini Hurican GT3 No 98 Carrera

  • Producent: Carrera
  • Kod producenta: GXP-743666
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 4007486641624
  • EAN: 4007486641624