Gra. Domino drewniane

Domino jest znaną dla wszystkich grą, w której używa się płytek zwanych kamieniami Warto zdecydować się na taką rozrywkę, ponieważ może zaangażować się w nią cała rodzina, spędzając miło czas. Gra sprawi że poprawi się pamięć i spostrzegawczość dzieci. To również świetna pomoc w nauce kreatywnego...

40.75 zł

-27%

55.93 zł

Dodaj do schowka

Opis

Domino jest znaną dla wszystkich grą, w której używa się płytek zwanych kamieniami

Warto zdecydować się na taką rozrywkę, ponieważ może zaangażować się w nią cała rodzina, spędzając miło czas. Gra sprawi że poprawi się pamięć i spostrzegawczość dzieci. To również świetna pomoc w nauce kreatywnego myślenia, cierpliwości czy umiejętności opracowania sprytnej strategii!

Gra Domino zawiera 28 drewnianych kamieni, w których w skład wchodzą kolorowe obrazki. Gra przeznaczona jest maksymalnie dla 4 graczy. Kostki odwraca się oczkami do spodu i miesza tak, by żaden z zawodników ich nie widział. Zawodnicy wy wybierają kostki, zaczynając od uprzednio wylosowanej osoby, zgodnie z ruchem wskazówek zegara. Należy pamiętać o tym, by nie pokazać swoich kostek pozostałym graczom. Rozpoczynający wykłada dowolny kamień , a pozostali dokładają kolejno swoje kamienie według ustalonych zasad. Kamienie dokłada się w sposób, by stykające się ze sobą pola miały taką samą liczbę oczek. Gra jest bardzo prosta i nieskomplikowana.

Kamienie wykonane z drewna. Nie wymaga zasilania bateriami.

Gra przeznaczona dla dzieci w wieku: 3+.

Wymiary opakowania (dł. x wys. x gł.) [cm]: 35 x 28 x 4.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Gra. Domino drewniane

  • Producent: Mega Creative
  • Wiek: 3+
  • Rok wydania: 2019
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5903246452679
  • Waga (g): 754.000
  • EAN: 5903246452679