Duuuże memory. Dzikie zwierzęta Bright Junior Media

CzuCzu. Duuuże memory. Dzikie zwierzętaDzikie zwierzęta z różnych zakątków świata zapraszają do wspólnej zabawy. Edukacyjny zestaw zawiera 24 duże i trwałe elementy. Znakomicie sprawdzi się jako pierwsza prosta gra pamięciowa.zestaw zawiera 24 elementów 12 par i scenariusze zabawprezentowe pudełko...

47.70

-40%

79.90 zł

Dodaj do schowka

Opis

CzuCzu. Duuuże memory. Dzikie zwierzęta

Dzikie zwierzęta z różnych zakątków świata zapraszają do wspólnej zabawy. Edukacyjny zestaw zawiera 24 duże i trwałe elementy. Znakomicie sprawdzi się jako pierwsza prosta gra pamięciowa.

  • zestaw zawiera 24 elementów 12 par i scenariusze zabaw
  • prezentowe pudełko o wymiarach 33 x 28 x 7 cm
  • wymiary elementu 16 x 16 cm
  • duże elementy są wykonane z trwałej tektury
  • odpowiednie dla dzieci w wieku 2
  • ilustracja i forma jest dostosowana do wieku dziecka
  • zabawa rozwija spostrzegawczość i pamięć

Przepis na dobrą zabawę
Bawcie się razem na wiele sposobów Rozłóżcie odkryte elementy i wyszukajcie pary. Możecie to robić na czas. W trudniejszej wersji, odwróćcie je ilustracją do dołu i trenujcie pamięć. Możecie zacząć od mniejszej liczby par i stopniowo zwiększać trudność zabawy. Opowiadajcie o tym, co widać na obrazkach, bawcie się w wydawanie odgłosów zwierząt, nazywajcie kolory  i utrwalajcie nazwy zwierząt. A może wymyślicie własną historyjkę o bohaterach ilustracji Do zestawu dołączyliśmy poradnik pełen pomysłów na edukacyjną zabawę.

Radość odkrywania 
Dwulatek jest uważnym obserwatorem otaczającego go świata. Codziennie poznaje nowe słowa i staje się coraz bardziej samodzielny. Duuuże memory Dzikie zwierzęta na wsi rozwijają spostrzegawczość, wyobraźnię i pamięć. To doskonały sposób na naukę nowych słów.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Duuuże memory. Dzikie zwierzęta Bright Junior Media

Inni Klienci kupili również
Nowości - Gry planszowe i towarzyskie