Gra edukacyjna - doodle a droodla

Gra Doodle A Droodle to kreatywna gra dla całej rodziny. Rozwija zdolności motoryczne, kreatywność oraz gwarantuje świetną rozrywkę. Słowo "droodle" pochodzi o słów doodle, czyli szkicować i riddle, czyli rozwiązywać zagadkę. Jedna osoba rysuje, reszta odgaduje, co jest narysowane. Rysujący musi...

105.00 zł

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

Opis

Gra Doodle A Droodle to kreatywna gra dla całej rodziny. Rozwija zdolności motoryczne, kreatywność oraz gwarantuje świetną rozrywkę.

Słowo "droodle" pochodzi o słów doodle, czyli szkicować i riddle, czyli rozwiązywać zagadkę. Jedna osoba rysuje, reszta odgaduje, co jest narysowane. Rysujący musi wykazać się kreatywnością i wg własnej interpretacji stworzyć rysunek.

Pierwszy gracz losuje jeden kartonik droodle i kładzie go na tablicy. Klepsydra zostaje uruchomiona. W ciągu 60 sekund pierwszy gracz musi wymyślić i narysować obrazek z wykorzystaniem wylosowanego kartonika droodle. Pozostali gracze/ gracz maja teraz 60 sekund na odgadnięcie, co pierwszy gracz narysował na tablicy. Jeśli obrazek zostanie odgadnięty, gracz, który rysował, otrzymuje 1 punkt. Jeśli nikt nie odgadnie co jest na obrazku, rysujący nie dostaje punktu i rysuje kolejny gracz. Punkty wszystkich graczy są zapisywane. Pierwsza osoba, który otrzyma 10 punktów zostaje Królem Droodle.

Cechy gry Doodle A Droodle: zawartość: tablica do szkicowania, dwa mazaki z gąbką ścierającą, klepsydra, 108 kartoników droodle, książeczka z podpowiedziami. ilość graczy: 1-10 gra przeznaczona dla dzieci od 6 roku życia czas gry: 15-90 minut

 

 

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Gra edukacyjna - doodle a droodla

  • Producent: The Purple Cow
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 7290016026108
  • EAN: 7290016026108