Good day to you! Masza i Niedźwiedź TREFL

Gra Good Day To You została stworzona przez niezwykle szybko rozwijającą się polską markę Trefl. Gra nawiązuje swoją tematyką do uwielbianej przez dzieci bajki Masza i Niedźwiedź (ang. Masha and the Bear). Bajka ta opowiada o niezwykłej przyjaźni między małą dziewczynką o imieniu Masza a wielkim...

34.65 zł

-25%

46.20 zł

Dodaj do schowka

Opis

Gra Good Day To You została stworzona przez niezwykle szybko rozwijającą się polską markę Trefl. Gra nawiązuje swoją tematyką do uwielbianej przez dzieci bajki Masza i Niedźwiedź (ang. Masha and the Bear). Bajka ta opowiada o niezwykłej przyjaźni między małą dziewczynką o imieniu Masza a wielkim niedźwiedziem Miszą.

W trakcie rozgrywki gracze będą poszukiwać ukrytych przedmiotów i robić porządki spiesząc się, by zdążyć zanim przyjdzie niedźwiedź.

Gra jest w wersji multijęzykowej, napisy na stronie tytułowej opakowania są w języku angielskim. Gra jest niezależna językowo, na planszy i elementach gry nie ma żadnych napisów, w pudełku znajduje się instrukcja w języku polskim.

Ta niezwykle barwna gra zachwyci każde dziecko, a szczególnie fanów bajki Masza i Niedźwiedź. Gra posiada estetyczne, kolorowe opakowanie, dzięki czemu świetnie sprawdzi się także jako prezent.

Zawartość:

- plansza do gry,

- 4 pionki postaci,

- pionek niedźwiedzia,

- 5 podstawek pod pionki,

- 12 żetonów przedmiotów,

- 4 małe plansze postaci,

- kostka,

- instrukcja.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Good day to you! Masza i Niedźwiedź TREFL

  • Wiek: 3+
  • Rok wydania: 2019
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5900511017847
  • Waga (g): 555.000
  • EAN: 5900511017847