NOWOŚĆ Gry - Cukierku, Ty łobuzie!/ Złapię cię, Cukierku

Gry - Cukierku, Ty łobuzie!/ Złapię cię, Cukierku

  • 5907737310615
  • 2 dni
Zawartość pudełka: o plansza ,,Cukierku, Ty łobuzie!" o plansza ,,Złapię cię, Cukierku!" o plansza Sweterka o 41 żetonów (bonusy i psikusy) o 3 kostki o 4 pionki Rodziny o pionek kota o instrukcja Gra ,,Cukierku, Ty łobuzie!" opiera się na serii książek dla dzieci Waldemara Cichonia, z której...

77.00 zł

Dodaj do schowka

Opis

Zawartość pudełka:

o plansza ,,Cukierku, Ty łobuzie!"

o plansza ,,Złapię cię, Cukierku!"

o plansza Sweterka

o 41 żetonów (bonusy i psikusy)

o 3 kostki

o 4 pionki Rodziny

o pionek kota

o instrukcja

Gra ,,Cukierku, Ty łobuzie!" opiera się na serii książek dla dzieci Waldemara Cichonia, z której pierwsza część o takim właśnie tytule znajduje się w kanonie lektur szkolnych dla klas I - III. Uwielbiana przez dzieci i dorosłych zabawna seria o psotach i figlach Cukierka i jego wcale nie mniejzabawnej rodzinki wreszcie pojawia się w formie gry planszowej! Cukierek od samego początku stał się dla dzieci niezwykle bliski i teraz w końcu same będą mogły zmierzyć się z ich ukochanympupilem! W pudełku znajdują się dwie gry, zapełnione barwnymi obrazkami, które przedstawiają scenki z życia kota. Są to znane jużilustracje z książki. Dzięki prostym zasadomgry można z łatwością nauczyć gry swoich przyjaciół i zagrać wspólnie z tymi, którzy jakimś cudem jeszcze dotąd go nie poznali! Dodatkowo, mnóstwo zabawnych żetonów oraz spersonalizowana, oryginalna kostka z rysunkiem kota i człowieka sprawia, że chce się grać na okrągło!

Cukierku, Ty łobuzie!

Ilość graczy 1-4

Oho, Cukierek znów narozrabiał... powyciągał 12 nitek ze sweterka mamy i porozrzucał po całej planszy! Teraz trzeba je pozbierać i naprawić sweterek, aby mama się nie zdenerwowała. Ale do tego trzeba będzie także zdobyć druty do robótek, które Maciek zostawił po zabawie akurat w... kocim legowisku! Uwaga! Cukierek nie odpuszcza i depcze Wam po piętach. Próbuje dotrzeć do mety pierwszy i uniemożliwić Wam naprawienie sweterka! Macie jednak znaczną przewagę - bo znacie jego mocne i słabe strony - dzięki temu możecie znaleźć sposób, aby na moment go zatrzymać i wyprzedzić. Gra uczy układania strategii, pracy w zespole- wraz z innymi graczami decydujesz, kiedy spowolnić Cukierka oraz logicznego myślenia - jeśli wejdę na to pole, to co muszę dać, aby Cukierekmnie nie wyprzedził.

Złapię cię, Cukierku!

Ilość graczy 2-4

To nie koniec Cukierkowych przygód. W drugiej grze Cukierek chowa się po tym, jak nabroił. Musicie go znaleźć, bo nie wiadomo, co się stanie, jeśli długo pozostanie bez opieki, to... Wyruszacie więc w podróż w poszukiwaniu kota. Gra uczy zdolności przewidywania ruchów przeciwnika - czy przeciwny gracz wejdzie do kryjówki, czy ją ominie orazsprytu -jak najszybciej dotrzeć do mety izebrać najlepsze bonusy.

Gry są z pozoru proste, ale nie dajcie się zwieść... Pamiętajcie, wyścig z kotem, zawsze, kiedy już się zacznie,trwa do samego końca! Dwie gry planszowe, mnóstwo kolorowych żetonówi pionki Postaci, unikatowe kostki z ikonami Kota i jego właściciela oraz dodatkowa plansza Sweterka - to wszystko sprawia, że w grze nie brakuje emocji, a przygoda z Cukierkiem jest niezwykle wesoła i kolorowa! Zagrajcie i przekonajcie się, ile wspaniałej zabawy zapewni Wam Cukierek! Ah, ten Cukierek, jest naprawdę wyjątkowy, bo choć same z nim kłopoty, wzbudza przy tym tyle radości, że nie sposób go nie pokochać! Prawda, Cukierku? Miau...

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Gry - Cukierku, Ty łobuzie!/ Złapię cię, Cukierku

  • Producent Szach Mat
  • Rok wydania: 2021
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5907737310615
  • EAN: 5907737310615