NOWOŚĆ Gra językowa Chiński Zhongguo you HSK 3 /travelling in China/

Gra językowa Chiński Zhongguo you HSK 3 /travelling in China/

  • 9788853624406
  • 48 godzin + czas dostawy
Poziom trudności: 3 (HSK), A1 - A2 (CEFR) Przedział wiekowy: dzieci od 8 roku życia, młodzież, dorośli Zh?ngguó yóu jest planszową grą językową ukierunkowaną na poznawanie geografii, kultury i historii Chin oraz zagadnień związanych z gramatyką języka chińskiego, a także chińskiego słownictwa. Gra...
84,89

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 84,89 zł

Opis

Poziom trudności: 3 (HSK), A1 - A2 (CEFR)
Przedział wiekowy: dzieci od 8 roku życia, młodzież, dorośli

Zh?ngguó yóu jest planszową grą językową ukierunkowaną na poznawanie geografii, kultury i historii Chin oraz zagadnień związanych z gramatyką języka chińskiego, a także chińskiego słownictwa. Gra stworzona jest z myślą o tych, którzy chcą w miłej i bezstresowej atmosferze pogłębić swoją znajomość języka chińskiego na poziomie A1-A2, jak również dowiedzieć się interesujących rzeczy na temat samych Chin.

Charakter gry: Gra planszowa

Jeden z możliwych scenariuszy prowadzenia rozgrywki: Osoba prowadząca rozkłada planszę oraz umieszcza przed sobą wszystkie talie kart. Jeden z graczy (na przykład najmłodszy uczestnik gry) wykonuje rzut kolorową kostką i odpowiada na pytanie odczytane przez prowadzącego z karty o kolorze odpowiadającym kolorowi wylosowanego pola na kostce. Udzielenie poprawnej odpowiedzi upoważnia uczestnika gry do wykonania rzutu drugą kostką i przeskoczenia na planszy o tyle pól, ile wskaże kostka. Wygrywa ten z uczestników gry, który pierwszy dotrze do mety (Beijing).

Szczegóły - Gra językowa Chiński Zhongguo you HSK 3 /travelling in China/

  • EAN: 9788853624406
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 9788853624406

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również